Konferencje

Mobile Trends Conference: Eksperci o bankowości i technologiach finansowych w 2024 roku

MTC stawia na scenie ekspertów, którzy rzucą światło na finanse mobilne. Dla profesjonalistów z obszaru bankowości i FinTech, to nie tylko okazja do spojrzenia na kluczowe innowacje kształtujące przyszłość sektora. Ścieżka #FinTech obiecuje praktyczne spojrzenie na trendy i strategie rozwoju, które zmienią oblicze branży. Poniżej przedstawiamy kluczowe prelekcje, które będą punktem kulminacyjnym dla bankowców poszukujących inspiracji w dziedzinie mobilnych finansów.

Technologia jest sercem innowacji w sektorze finansowym. Dla profesjonalistów z obszaru finansów mobilnych, szczególnie bankowców, MTC to niepowtarzalna szansa na nowe wiadomości z sektora. To także szansa na poszerzenie swojej sieci kontaktów.  Poniżej przedstawiamy zestawienie prelekcji, które warto uwzględnić w rozwoju swojej strategii biznesowej.

W klik do pieniędzy, czyli mobilna rewolucja finansowa dla MŚP

Wealthon przynosi rewolucję w finansowaniu małych przedsiębiorstw. Prezentacja Aleksandra Majchrzaka skupi się na mobilnym portfelu przedsiębiorcy Wealthon WALLET, oferując praktyczne spojrzenie na zmiany w podejściu do finansowania i narzędzi dla MŚP.

Transformacja środowiska pracy: Wdrożenie aplikacji mobilnej dla pracowników z elementami AI w Credit Agricole

Przedstawiciele Deviniti i Credit Agricole Bank Polska, czyli Łukasz Czerwiński i Katarzyna Załuska-Głuszczyńska opowiedzą o transformacji środowiska pracy poprzez wdrożenie aplikacji mobilnej z elementami sztucznej inteligencji. Prezentacja skierowana jest do bankowców, ukazując praktyczne korzyści i wyzwania związane z tą innowacją.

Spajanie Światów, czyli balansowanie między regulacjami, biznesem i UX w wymagającym świecie Fintech – przykład Wonga Pay

Anna Betlejewska przedstawi trudności projektowania BNPL w kontekście regulacji, biznesu i UX. Dla bankowców, to szansa na zrozumienie praktycznych wyzwań związanych z równowagą między aspektami regulacyjnymi, biznesowymi a doświadczeniem użytkownika.

Mogę być winny grosika?

Prelekcja od Autopay przeniesie bankowców w fascynujący świat przyszłości płatności. Czy gotówka odejdzie do lamusa? Jakie innowacje niesie ze sobą era płatności bezgotówkowych? To pytania, na które odpowie Adam Jastrowicz, inspirując do refleksji nad przyszłością transakcji finansowych.

Jak strategiczne wartości Banku Pekao wyznaczają kierunki rozwoju aplikacji PeoPay

Dla bankowców zainteresowanych rozwojem aplikacji mobilnych, prezentacja Grzegorza Orła skupi się na strategicznych wartościach, które kształtują rozwój aplikacji PeoPay. To spojrzenie na kluczowe wartości, jak #prosto, #odpowiedzialnie, #odważnie i #razem, ukierunkowujące rozwój innowacyjnych rozwiązań.

AIOps/MLOps – klucz do sukcesu wdrożenia procesów opartych o AI/ML

Dla ekspertów z obszaru technologii w finansach, prelekcja Piotra Bieguna z Algolytics będzie dogłębnym zanurzeniem w tematykę AIOps/MLOps. Jak skutecznie wdrożyć procesy oparte o sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe? To pytanie, na które odpowie prelegent, adresując konkretne wyzwania dla sektora bankowego.

Optymalizacja płatności cyfrowych: możliwości i wdrożenie Payment Orchestration

Na zakończenie konferencji, bankowcy zainteresowani optymalizacją płatności online i mobilnych znajdą wartość w prelekcji Piotra Kozłowskiego z Mangrove. Odkrycie tajników optymalizacji płatności poprzez Payment Orchestration pozwoli lepiej zrozumieć, jak usprawnić procesy finansowe w erze cyfrowej.

Będziesz na MTC?

Mobile Trends Conference to nie tylko miejsce, gdzie nowości są prezentowane, ale także przestrzeń do głębszego zrozumienia, jak te innowacje wpływają na strategie i rozwój banków. Czy to miejsce stanie się punktem wyjścia do nowych możliwości i sukcesów? Sprawdź!

Udostępnij
Zobacz także