Konferencje

Mobile Trends for Experts 2023 – Odkryj świat mobilnych technologii!

Już 19-20 października 2023 odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych – nasze Mobile Trends for Experts w Airport Hotel Okęcie. Jesteście gotowi na fascynującą podróż po świecie najnowszych trendów i innowacji w dziedzinie technologii mobilnych?

MT4E to niezwykłe dwudniowe doświadczenie organizowane przez Escola S.A. Skierowane zarówno do doświadczonych specjalistów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę. Jak i dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w biznesie technologicznym.

Nasze wydarzenie przyciąga ekspertów z branży IT, zajmujących się zarządzaniem, reklamą, promocją, jak i projektowaniem aplikacji. – Jednym z naszych priorytetów jest dostarczenie wartości naszym uczestnikom. Dlatego też prezentujemy szeroki wachlarz tematów i łączymy przedstawicieli różnych obszarów branży IT. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię sztuczna inteligencja, zarządzanie projektem mobilnym, handel elektroniczny czy marketing, na pewno znajdziesz coś dla siebie – mówi Wiktoria Grzanka, Event Manager Mobile Trends Conference.

MT4E = 3 sceny = 6 ścieżek tematycznych = 50 prelekcji!

Podczas konferencji można uczestniczyć w wystąpieniach wyjątkowych ekspertów, wziąć udział w fascynujących dyskusjach, otrzymać pomocne wskazówki oraz poznać najnowsze trendy w świecie mobilnych technologii. Odbędą się tam liczne prelekcje, obejmujące tematy związane z sztuczną inteligencją, zarządzaniem, handlem elektronicznym, marketingiem i wieloma innymi obszarami. To prawdziwa uczta wiedzy i inspiracji!

Dzień pierwszy – 19 października 2023

Rejestracja uczestników rozpocznie się o 8:30 i będzie trwała do 9:00. O 9:15 konferansjerzy rozpoczynają scieżki. Prelekcje przerwane będą lunchem (wliczonym w cenę biletu) od 12:35 do 13:30 oraz przerwą na pyszną kawę od 14:55 do 15:15.

Na scenie #AI wystąpią wyjątkowi eksperci, którzy podzielą się wiedzą na temat rozwoju biznesów przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji, case studies, inspiracji oraz wdrażania SI w produktach cyfrowych. Będą też panel dyskusyjny oraz omówienie diagnozy medycznej i kodowania UX przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji.

Na scenie #Management poruszone zostaną tematy związane z zarządzaniem zespołami, budowaniem organizacji, efektywną transformacją i podejmowaniem decyzji. Nie zabraknie również rozmów o zdrowiu psychicznym zespołów oraz procesach zarządzania.

Na scenie #Commerce będziemy eksplorować przyszłość handlu elektronicznego, koncentrując się na wpływie mobilnych nawyków zakupowych na e-commerce. Dowiemy się także o strategiach performance marketingu dla m-commerce i o roli seniorów w mobilności.

Później wybieramy się na Imprezę Networkingową startującą o 20:00!

Dzień drugi – 20 października 2023

Dzień drugi konferencji rozpocznie się między 9:30 a 9:45. Prelekcje przerwane będą lunchem (wliczonym w cenę biletu) od 12:45 do 13:30 oraz przerwą na pyszną kawę od 14:55 do 15:15.

Na scenie #Marketing dowiemy się, jak wykorzystać potencjał sztucznej inteligencji w marketingu i sprzedaży, jak agencje reklamowe radzą sobie w erze cyfrowej, oraz jak neuromarketing wpływa na tworzenie treści, które trafiają prosto do serc konsumentów.

Na scenie #Fintech poznamy tajemnice mobilnej bankowości, płatności mobilne oraz ochrony cyfrowej tożsamości. Dowiemy się także, dlaczego aplikacja bankowa powinna być jak rower. 

Na scenie #Inspirations zanurzymy się w świecie innowacji i inspirujących przypadków sukcesu. Dowiemy się, jak zaangażowanie klientów poprzez automatyzację procesów może uczynić ich współtwórcami usługi, oraz jak komunikacja marketingowa zmienia się dzięki standardowi RCS.

Tworzymy społeczność

Mobile Trends for Experts to nie tylko konferencja. To także platforma do budowania relacji i wspierania rozwoju biznesowego. Nasza społeczność liczy już tysiące pasjonatów technologii i biznesu, którzy dzielą się doświadczeniami i tworzą nowe relacje partnerskie.

Gdzie będzie Mobile Trends For Experts?

Miejscem naszej konferencji będzie prestiżowy Airport Hotel Okęcie, który zapewni Ci komfortową atmosferę i dogodną lokalizację. Przy rezerwacji pokoju w Airport Hotel Okęcie na hasło „ESCOLA” otrzymasz specjalną zniżkę!

Mobile Trends for Experts 2023 to nie tylko konferencja, to prawdziwa mobilna podróż w przyszłość technologii. Dołącz do nas i rozpocznij swoją mobilną przygodę! Sprawdź nas!

Udostępnij
Zobacz także