Konferencje
Mobile Trends

#MobileSilesia – szósta edycja konferencji o technologiach mobilnych

Śląsk po raz szósty stanie się polskim zagłębiem marketingu mobilnego już 13 maja 2016 roku. W Kompleksie Sztygarka w Chorzowie odbędzie się konferencja Mobile Silesia, na której prezentowane będą najnowsze trendy z zakresu mobile i nowych technologii.
O mobile na okrągło – tak brzmi hasło 6. edycji spotkania, które ma na celu zapewnić odbiorcom maksymalnie dużą dawkę wiedzy w odpowiednio skondensowanej formie. Organizatorzy stawiają na wysoki poziom merytoryczny, ale utrzymany w luźnej konwencji, o którą ponownie zadba konferansjer, znany komik Mariusz Kałamaga. Konferencja rozpocznie się o godzinie 16 i będzie składała się z sześciu wystąpień ekspertów. Jedną z prelekcji dotyczącej tegorocznych trendów w marketingu, reklamie i mobile udzieli Natalia Hatalska – blogerka i specjalistka w dziedzinie marketingu oraz mediów społecznościowych.
Dokładny program konferencji prezentuje się następująco:
16:00 – Rozpoczęcie konferencji (Mariusz Kałamaga)
16:30 – Cross-Device-Commerce, komunikacja z klientem eSklepu (Michał Blak, Edrone)
17:00 – Social Media przyszłości – jak zmieniają się aplikacje w erze mobile (Martyna Tarnawska, Socjomania)
17:30 – Mobilny VR/AR w poprawie jakości życia – praca, rozwój, wsparcie, relaks (Piotr Łój, Virtuality)
18:00 – przerwa kawowa
18:30 – Trendy 2016 w marketingu, reklami i mobile (Natalia Hatalska, Hatalska.com)
19:00 – Re-imagining Healthcare: how technology can help us? (Oskar Kiwic, IdeaHub)
19:30 – Omnichannel i Actionable Data w praktyce (Jarosław Królewski, Synerise)
20:00 – After Party z grillem oraz niespodzianką

sil2Mobile Silesia to jedyna konferencja poświęcona technologiom mobilnym na Śląsku. Staramy się zawsze dobierać nietypowe miejsca, mocno podkreślające lokalny wymiar imprezy. Poprzednia edycja odbyła się w zabytkowej kopalniu GUIDO w Zabrzu, a jedną z atrakcji był zjazd gości szolą z powierzchni bezpośrednio do pubu znajdującego się 320 metrów pod ziemią. W piątej edycji poruszaliśmy tematy takie jak User Experience, bezpieczeństwo, jakość komunikacji czy rozwijanie produktu w mobile. Bardzo starannie podchodzimy do doboru prelegentów i w tym roku udało się zgromadzić świetnch ekspertów z dziedziny marketingu mobilnego i nowych technologii. Nie zabraknie również ciekawych atrakcji. – mówi Andrzej Ogonowski z SMSAPI.pl, jeden z organizatorów konferencji.

Bilety na Mobile Silesia zarówno dla firm, jak i osób prywatnych można nabyć w promocyjnych cenach do 13 kwietnia 2016, na miesiąc przed startem konferencji. Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie wydarzenia www.mobilesilesia.pl
Szczegóły dotyczące poprzedniej edycji, która odbyła się w zabytkowej kopalni GUIDO w Zabrzu można obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=tzt7b1Ixypo&feature=youtu.be
Organizatorem konferencji jest firma ComVision, twórca serwisu do masowej wysyłki SMS www.SMSAPI.pl. Patronem medialnym jest serwis MobileTrends.pl. Zapraszamy do przeczytanie relacji z V edycji Mobile Silesia.

Udostępnij
Mobile Trends
Zobacz także