Konferencje

Motorola przedstawia Razr 2019

Źródło: Motorola

 
Po 15 latach Motorola zmodernizowała swój kultowy model Razr. Stanie się najnowocześniejszym składanym telefonem, równocześnie łącząc przeszłość z przyszłością. Pojawia się pytanie – czy ta synteza przyniesie upragnione efekty firmie.
 
Razr 2019 jest szansą na przełamanie formy, a jednocześnie podważenie obecnych wyobrażeń o przyszłości na rynku smartfonów. Motorola wprowadziła projekt rozkładającego się wyświetlacza, który odsłania wydłużony ekran dotykowy. Ten zaś w swoich wymiarach jest minimalnie dłuższy niż ekran iPhone’a 11. Niepodważalną nowością jest wprowadzenie możliwości pracy na “zamkniętym” telefonie – na zewnątrz znajduje się mniejszy wyświetlacz do sprawdzania wiadomości, połączeń, muzyki i e-maili. Poniżej tego podglądu znajduje się tylny aparat, który po zamknięciu Razra staje się aparatem do selfie, a mały wyświetlacz pokazuje co widzi kamera.
 
W porównaniu z innymi smartfonami na rynku, Razr 2019 można nie tylko obsługiwać jedną ręką po otwarciu, ale dodatkowo gdy jest zamknięty, mieści się w dłoni i w kieszeni. Bez wątpienia model zwraca na siebie uwagę swoim designem i technologią, ale co za tym idzie – jest dość drogi. Cena odzwierciedla wyzwanie techniczne związane z płynnym działaniem telefonu z klapką w 2019 roku w połączeniu z niekonwencjonalnymi elementami.
 

Źródło: Motorola

 
Premiera modelu została przewidziana na styczeń 2020 w USA. Zamówienia przedsprzedażowe można składać już 26 grudnia 2019 r. Motorola nie udostępniła jednak daty kiedy model pojawi się w Europie. 
 
Razr 2019 będzie kosztował 1500 USD / 1599 EUR i będzie początkowo dostępny wyłącznie za pośrednictwem Verizon.
 
Przedstawiamy filmik promocyjny Moroli Razr 2019:
https://youtu.be/FC5FcfZf7xw
 

Udostępnij
Zobacz także