Konferencje
Mobile Trends

Nadchodzi 4Developers Online 2020

20 maja rusza 4Developers Online 2020 – wirtualna edycja Największego Interdyscyplinarnego Festiwalu IT w Polsce. Jeden dzień, dwa bloki tematyczne, najlepsi eksperci z branży IT –  to wszystko bez wychodzenia z domu!
Na wirtualnej scenie, po raz kolejny cenieni specjaliści wystąpią z praktycznymi prelekcjami z zakresu .NET oraz Architektury Aplikacji. Do tej pory 4developers słynęło z dużej ilości, różnorodnych ścieżek. Tym razem organizatorzy postawili na dwie, mocno merytoryczne ścieżki, co  pozwoli na poszerzenie wiedzy oraz zainteresowań uczestników z tych dwóch języków programowania. Wystąpią między innymi : Piotr Stapp z prelekcją „dotnet <3 linux & K8s” , Dawid Mazur „Błędy, które popełniłem w pracy z legacy code i jak je naprawić” oraz Dominik Przywara „Wstęp do OAuth 2.0 i OpenID Connect”

Zachowany charakter Festiwalu

Pomimo pandemii i zdalnej formy Festiwalu, organizatorzy 4Developers zrzeszają całą polską branżę technologiczną: programistów, architektów, testerów, koderów, team leaderów, managerów oraz wszystkich związanych z nowymi technologiami, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów.

Spotkanie online to niepowtarzalna okazja, by uczyć się od najlepszych ekspertów, którzy odpowiedzą na najbardziej skomplikowane pytania.

Dodatkowo, organizatorzy przewidują wirtualne afterparty dla wszystkich uczestników. Natomiast wszyscy zarejestrowani na tegoroczną, stacjonarną edycję 4Developers 2020, otrzymają bezpłatny dostęp do spotkania online.

Więcej informacji oraz szczegółową agendę znajdziecie na poniższych kanałach:

Strona z agendą: https://4developers.org.pl/online-2020/#cont

Strona rejestracji: https://app.evenea.pl/event/4developersonline2020

Social Media: https://www.facebook.com/events/179253813121691/

Udostępnij
Mobile Trends
Zobacz także