Konferencje

Nadeszło nowe – www.MobileTrends.pl!

Pod koniec poprzedniego tygodnia kilkoro „wybrańców” otrzymało tajemniczą przesyłkę z kultową Nokią 3310 w prezencie, z zapowiedzią: nadchodzi nowe! W przesyłce widniała jedna poszlaka: link do strony www.ZobaczNowe.pl.
Nadeszła pora, żeby grzecznie przyznać się, kto za tym stoi. Bardzo chcieliśmy Was zaintrygować, ale czujne umysły szybko trafiły na dobrą poszlakę… mimo naszych usilnych starań, (prawie) wszyscy nas rozszyfrowali. Tak, za tą intrygą stał zespół Mobile Trends ;).
Dotychczas marka Mobile Trends była znana jako organizator konferencji dla mobile-geeków i nie tylko. Mobile Trends zorganizowało do tej pory trzy udane konferencje, a intensywnie pracuje już nad czwartą edycją – znamy jej termin – szykujcie się na 16-17 stycznia 2014!
Teraz jednak Mobile Trends to już nie tylko nazwa wydarzenia, ale także nowego serwisu – MobileTrends.pl!
Chcemy, aby MobileTrends.pl stało się unikatowym miejscem w sieci. Pewnie odezwą się głosy: serwisów mobile’owo-technologicznych w Polsce nie brakuje, po co nam kolejny? Jesteśmy oczywiście wielce świadom konkurencji, ale… cóż, czujemy się wyjątkowi i wydaje nam się, że mamy ku temu powody ;).
Doświadczenie w branży technologii mobilnych pozwoliło nam stworzyć solidny serwis internetowy o tej tematyce. Zależy nam na tym, aby wszelkie nowe informacje ze świata, jak najprędzej trafiały do naszego portalu, a co za tym idzie – do Was. Chcemy gromadzić tutaj informacje ze światowej półki, dotyczące takich kategorii jak marketing, aplikacje, wydarzenia, oprogramowanie, sprzęt, ludzie. Chcemy dzielić się ciekawostkami, wywiadami, raportami. Fascynacja branżą technologii mobilnych przerodziła się w ten serwis, tworzony z myślą o wszystkich pasjonatach tej tematyki, którzy chcą znaleźć konkretne, sprawdzone i przede wszystkim świeże informacje w jednym miejscu. Naszym celem jest trzymać rękę na pulsie i na bieżąco informować o wszystkim, co tylko dzieje się w branży. Nie znajdziecie tutaj miejsca na snucie mało konkretnych rozważań na mało konkretne tematy. MobileTrends.pl jest serwisem stawiającym na solidność i rzetelność, ale bez zbędnego przynudzania.
Mamy nadzieję, że nasza idea przypadnie Wam do gustu i będziecie tutaj częstymi gośćmi. Z przyjemnością oddajemy serwis w Wasze ręce – udostępniajcie, komentujcie, dyskutujcie!
Zespół MobileTrends.pl

Udostępnij
Zobacz także