Konferencje

Najlepsze aplikacje mobilne i ich twórcy na wyciągnięcie ręki – poznaj ich na MCE^3!

Już 21-23 kwietnia warszawska Kinoteka zapełni się ponad połową tysiąca specjalistów z branży mobilnej. Developerzy, designerzy, specjaliści od User Experience czy produktu oraz managerowie z branży mobilnej już po raz trzeci spotkają się w sercu Europy na jednej z największych imprez w branży mobilnej – MCE^3.

MCE^3 w liczbach

W zeszłym roku licząca 550 uczestników z całego świata impreza skupi się na wszystkim, co warto wiedzieć w świecie mobilnym podczas 3 ścieżek tematycznych – Engineering, Design i Product. Uczestnicy konferencji będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę dzięki doświadczeniom, którymi podzieli się ponad 40 prelegentów. Na scenie znajdą się przedstawiciele takich gigantów jak Facebook, Google, Airbnb czy Skype.

O czym będzie można usłyszeć podczas konferencji?

Podczas wydarzenia poruszona zostanie taka tematyka jak:

  • Bezpieczeństwo w aplikacjach mobilnych
  • Architektura aplikacji
  • Protocol-oriented programming
  • Sekrety ze studia Androida
  • Jak odpowiedzieć na bieżące potrzeby społeczności i użytkowników mobile

mce-banner-300x250Dodatkowo całość wzbogacą całodniowe warsztaty Jitter odbywające się 23.04. Podczas całodniowych sesji można będzie wykorzystać praktycznie swoją wiedzę tworząc funkcjonalne prototypy nowych urzadzeń i aplikacji mobilnych.

Mamy dla Was 15% zniżki na wejściówki!

Warto się pośpieszyć, bo ruszyła ostatnia pula biletów dostępnych na Last Minute. Dla naszych czytelników zdobyliśmy 15% rabatu na wejściówki – wszystko co musicie zrobić, to wpisać kod zniżkowy “MCE_mobiletrends15“ podczas rejestracji.
Do zobaczenia w Warszawie! Serwis MobileTrends.pl jest patronem medialnym wydarzenia!
http://2016.mceconf.com
https://www.facebook.com/mceconf
http://twitter.com/mceconf

Udostępnij
Zobacz także