Konferencje

Nauka z aplikacją, czyli jak dobrze zacząć rok

Nowy rok jest dla wielu z nas motywacją do tego, by zacząć nareszcie myśleć o samorozwoju. Współczesny świat wymaga od nas nieustannego pogłębiania wiedzy, pracy nad sobą i doskonalenia umiejętności. Jedną z najbardziej podstawowych jest znajomość języków. W roku 2021 postawmy na intensywną edukację – pomoże nam w tym nowoczesna aplikacja do nauki języków.

Każdy poziom

Nauka z aplikacją Babbel to świetny sposób na to, by nareszcie nauczyć się systematyczności. Wystarczy 15 minut dziennie, by w stosunkowo krótkim czasie nabyć wiedzę i umiejętności pozwalające na swobodne komunikowanie się w nowym języku. Ucząc się angielskiego lub niemieckiego, możemy wybrać interesujący nas poziom oraz temat. Jeśli to nasz pierwszy kontakt z językiem, zaczynamy od poziomu podstawowego, dzięki któremu nauczymy się najważniejszych zwrotów, gramatyki, zdań. Poziom zaawansowany z kolei pozwoli podszkolić swoje umiejętności, np. z zakresu języka przydatnego w pracy zawodowej lub bardziej zaawansowanych kontaktach.

Z dowolnego miejsca

Ogromnym plusem nauki z aplikacją Babbel jest możliwość dostosowania terminu lekcji do swoich potrzeb. Nie musimy nawet wychodzić z domu, by zacząć kurs. Wystarczy smartfon, komputer lub tablet i 15 minut wolnego czasu. Uczyć się możemy gdziekolwiek jesteśmy – w swoim fotelu, w autobusie, w kolejce w sklepie lub poczekalni u lekarza. Nie marnujemy czasu na dojazdy do szkół językowych, nie wydajemy pieniędzy na bilety. Wszystkie niezbędne narzędzia mamy, dosłownie, pod ręką.

Zespół ekspertów

Wszystkie lekcje w aplikacji zostały opracowane i przygotowane przez zespół native speakerów i doświadczonych ekspertów językowych. Dzięki temu mamy pewność, że kurs spełni nasze oczekiwania, dostarczając nam wiedzę na najwyższym poziomie. Uczymy się języka prawdziwego, żywego – takiego, jakim posługują się jego rodzimi użytkownicy. Wbudowany w aplikację system rozpoznawania mowy pozwala dodatkowo ćwiczyć wymowę, wskazując nam błędy i umożliwiając ich korektę.

Narzędzie daje nam szansę na naukę wymowy, gramatyki, nowych słówek, konstrukcji – wszystkiego tego, co jest niezbędne w codziennej komunikacji. W bezpiecznych warunkach dostajemy możliwość poszerzania swojej wiedzy językowej na różnych polach. A to pierwszy krok do awansu zawodowego, dalekiej podróży i tworzenia międzynarodowych przyjaźni pozbawionych bariery językowej.

Babbel to nowoczesna, wygodna, bezpieczna opcja na naukę w 2021 roku. Postawmy na rozwój, dbajmy o siebie, pogłębiajmy wiedzę – dzięki temu zyskamy pewność siebie i, być może, zupełnie nowe możliwości. Nie ma czasu do stracenia, zacznijmy już dziś.

Udostępnij
Zobacz także