Konferencje

Nowa promocja od Plusha na Kartę – rok ważności konta

Zazwyczaj intensywnie korzystamy z usług oferowanych przez operatorów sieci komórkowych. Istnieje jednak grono abonentów o mniejszych potrzebach. To właśnie do nich skierowana jest nowa promocja od Plusha na kartę o nazwie „Plush ważny rok”. Pozwala na utrzymanie długiego okresu ważności dla usług wychodzących na prostych zasadach, bez skomplikowanych wymagań. Warto poznać te reguły i wiedzieć, kiedy oferta może okazać się doskonałym wyborem.

Ważność konta w ofertach Plusha na kartę

Na wstępie warto poznać standardowe zasady ustalania terminu ważności konta w ofertach na kartę od Plusha. Jest on ściśle związany z kwotami zasileń. O ile konkretne doładowania przedłużą ważność konta dla usług wychodzących?

  • 5-9 zł – 5 dni,
  • 10-19 zł – 10 dni,
  • 20-29 zł – 20 dni,
  • 30-49 zł – 30 dni,
  • 50-100 zł – 100 dni,
  • 100-150 zł – 180 dni.

Przejrzyste zasady promocji Plush Rok ważności konta

Rok ważności konta jest elementem promocji „Plush ważny rok”, z której może skorzystać większość osób mających ofertę na kartę w Plushu. Jak zaznacza operator na blogu:

„Z promocji „Plush ważny rok” mogą skorzystać abonenci ofert na kartę takich jak Nowy Plush, Plush na Kartę oraz Plush bez limitu, zgodnie z aktualnym regulaminem promocji.”

Regulamin wymaga dodatkowo do włączenia oferty posiadania ważnego konta dla usług wychodzących z kwotą minimum 5 złotych. To tyle właśnie wynosi opłata za aktywację promocji. Oferta umożliwia wydłużenie ważności konta dla usług wychodzących aż o rok. Brak skomplikowanych zapisów o konieczności wykonywania doładowań, określonej kolejności czynności czy innych działań. Dodatkowo w artykule blogowym Plusha wskazane jest, że promocja:

„Pozwala na przedłużenie okresu ważności dla usług wychodzących o 365 dni, czyli 8760 godzin, licząc od bieżącej daty końca okresu ważności dla usług wychodzących.”

Dzięki temu można zyskać spokój na dłuższy czas, w którym doładowania konta tylko w celu przedłużenia jego ważności nie będą już konieczne. Więcej szczegółów o promocji na rok ważności konta Plush można znaleźć na blogu marki. Dokładne warunki określa natomiast regulamin promocji dostępny online na stronie WWW.

Aktywowanie promocji i sprawdzanie ważności konta

Niezbędnym do skorzystania z promocji jest jej aktywacja. Jeżeli spełnione są wspomniane warunki, wystarczy skorzystać ze specjalnego krótkiego kodu *121*11*365# wpisywanego na telefonie, aplikacji Mobilny Plus Online albo skontaktować się z działem obsługi klienta. W podobny sposób także możliwa jest dezaktywacja oferty. Operator uruchamia usługę do 24 godzin od zgłoszenia chęci jej włączenia, choć zwykle czas oczekiwania jest znacznie krótszy. Użytkownik otrzymuje sms – moment jego wysłania jest początkiem okresu obowiązywania promocji.

Aby upewnić się, jaki jest okres ważności konta czy które usługi i promocje są uruchomione, można skorzystać z dedykowanych kodów USSD – *100# dla ważności konta i *121# dla promocji. Alternatywą dla nich jest wygodne zarządzanie kontem przez aplikację.

Dla kogo przede wszystkim „Rok ważności konta”?

Choć wydaje się, że nowa promocja od Plusha o nazwie „Rok ważności konta” ma trafiać głównie do osób rzadko korzystających z telefonów, może okazać się, że będzie mieć ona szereg innych odbiorców. Zastąpiła poprzednią ofertę, upraszczając zasady i ułatwiając korzystanie. Tym samym może okazać się przydatna w sytuacjach takich jak:

  • sporadyczne korzystanie z telefonu – sms-ów, połączeń, transmisji danych; dzięki promocji nie ma konieczności ponoszenia kosztów regularnego doładowywania,
  • dodatkowy telefon do określonych celów, na przykład wyjazdów, niewykorzystywany poza nimi,
  • karty SIM w sprzętach będących częścią inteligentnego domu, systemu alarmowego, IoT, wearables – ułatwiają utrzymanie łączności przy minimalnych podjętych środkach,
  • smartwatche i inne urządzenia smart dla dzieci, które jedynie w niewielkim stopniu korzystają z funkcji oferowanych przez operatora na przykład z uwagi na ograniczenia bezpieczeństwa dla sprzętu.

Promocja „Rok ważności konta” jest atrakcyjna i przejrzysta jak większość propozycji od marki Plush, będącej własnością Plusa. Skorzystają z niej zapewne także ci, którzy wcześniej mieli włączone poprzednie warianty promocyjnych, długich okresów ważności dla usług wychodzących. Z pewnością mając telefon na kartę w Plush, czy też poszukując niewymagającej ciągłych doładowań oferty, warto rozważyć właśnie tę propozycję.

Udostępnij
Zobacz także