Konferencje

Nowoczesny abonament na miarę XXI wieku

Czy w czasach, w których oferty większości operatorów nie różnią się niemal niczym, a większość usług jest nielimitowana, można czymś jeszcze zaskoczyć użytkowników telefonów komórkowych? Jak się okazuje, tak!

Abonamentowej monotonii mówimy NIE

Możliwości zawarcia umowy z operatorem komórkowym jest tak wiele, że nierzadko trudno się w tym wszystkim odnaleźć. Aby uzyskać komfort związany np. z nielimitowanym wykonywaniem połączeń lub szybką obsługą Internetu, trzeba związać się kontraktem na rok lub dwa. Nawet koszty z tym związane są porównywalne u wszystkich operatorów – przeciętny rachunek za abonament to około 40-50 zł miesięcznie. Nietrudno zatem zaryzykować stwierdzenie, że rynek telefonii komórkowej jest nieco homogeniczny i wszystkie propozycje oferowane klientom są do siebie co najmniej zbliżone.
Całkowitą rewolucję wcieliła w życie marka Virgin Mobile. Przez pierwsze lata obecności w Polsce firma skupiła się na klientach pre-paidowych, a od niedawna wprowadziła także pakiety abonamentowe. I trzeba przyznać, że tak konkurencja, jak i użytkownicy zostali bardzo mocno zaskoczeni.

Abonament, z którego można zrezygnować

Na wstępie warto zauważyć, że tylko marka albo nieodpowiedzialna albo w 100% pewna świadczonych przez siebie usług mogłaby zdecydować się na taką ofertę, w której daje użytkownikowi możliwość zrezygnowania z umowy abonamentowej w dowolnym momencie. Virgin Mobile to jednak sztandarowy przykład z tej drugiej grupy!
Jeśli zdecydujesz się na abonament w Virgin Mobile, obowiązuje Cię okres wypowiedzenia o długości zaledwie 30 dni. Firma Richarda Bransona ewidentnie przełamuje trend na rynku telefonii komórkowej i daje swoim klientom szansę bezpłatnego odstąpienia od usług w każdej chwili. Dlaczego tak się dzieje? Marka gwarantuje użytkownikom naprawdę wysoką jakość na każdym kroku, przez co nie musi obawiać się odpływu klientów, a co za tym idzie, nie musi zobowiązywać ich długoterminowymi umowami.

Abonament, który sam tworzysz

Kolejna nowość od Virgin Mobile to pakiet abonamentowy, który kreujesz samodzielnie. To dziecinnie proste, niczym wybór kilku produktów na poranne śniadanie. Wystarczy dobrać pakiety minut, wiadomości oraz transmisji danych w takiej ilości, jaka jest Ci potrzebna. W ten sposób powstanie Twoja indywidualna oferta abonamentowa, która jest idealną odpowiedzią na Twoje potrzeby i wymagania. To wręcz zadziwiające, jak łatwo (a jednocześnie przyjemnie) w Virgin Mobile stajesz się nie tylko użytkownikiem sieci, ale i kreatorem usług.
Ostatnia promocja z głośnym hasłem „19 to mało” to kolejny krok na drodze rewolucjonizowania usług abonamentowych. Oto w ręce klientów trafia pakiet z nielimitowanymi rozmowami na komórki, SMS-ami oraz 3 GB Internetu za jedyne 19 zł miesięcznie. To ponad 2 razy mniej niż w większości ofert konkurencyjnych! Do Twojej dyspozycji pozostają także inne pakiety, zawierające m.in. nawet 15 GB szybkiego Internetu do wykorzystania. Nie pozostaje nic innego, jak zaufać Richardowi Bransonowi i skorzystać z tak atrakcyjnej oferty!

Udostępnij
Zobacz także