Konferencje

Nowość! Orange Flex – poznaj ofertę zamkniętą w wygodnej aplikacji!

Ile razy rezygnowałeś z pewnych rzeczy tylko dlatego, że wymagały od ciebie poświęcenia czasu, którego nie miałeś albo okazywały się zbyt skomplikowane? Jeśli z tych powodów od dawna odwlekasz decyzję o zmianie oferty telekomunikacyjnej, przygotuj się na rewolucję. Orange Flex to maksimum wygody i minimum formalności, a wszystko (naprawdę wszystko) załatwisz z poziomu aplikacji. Jak to możliwe?
Być może już od dawna denerwuje cię, że twój operator każe ci płacić za usługi, które inni oferują w pakiecie albo po prostu płacisz za telefon więcej niż twoi znajomi. Ilu z nich namawiało cię na zmiany? Pewnie wielu, ale co z tego, skoro nie masz czasu na wizytę w salonie operatora, by zmienić ofertę na lepszą. Zaciskasz więc zęby i starasz się nie myśleć o tym, ile płacisz za telefon i dlaczego tak dużo za tak mało.
Brzmi znajomo? W takim razie uważaj: teraz możesz zmienić ofertę bez wychodzenia z domu. Ba! Nie musisz nawet wychodzić z łóżka. W Orange Flex wszystko załatwisz w kilka minut za pomocą aplikacji, którą ściągniesz na swój telefon ze sklepu Google Play lub AppStore. Jak to działa?

Wybierz swój plan

Ściągasz aplikację i rejestrujesz się w niej. Możesz to zrobić za pomocą maila, Facebooka lub Google. Następnie wybierasz interesujący cię plan taryfowy z dziesięciu dostępnych. Najtańszy z nich kosztuje 31 zł, a najdroższy – 80 zł. Różnią się między sobą wielkością pakietu internetowego, zaś pozostałe rzeczy (rozmowy, SMS-y i MMS-y) są nielimitowane. W ramach każdego Planu masz też Social Pass, czyli dostęp do najpopularniejszych serwisów społecznościowych bez zużywania danych z pakietu gigabajtów. W dodatku jeśli po jakimś czasie stwierdzisz, że wybrany przez ciebie Plan nie odpowiada twoim potrzebom, zawsze możesz go zmienić na inny – droższy lub tańszy.

Zmieniasz ofertę czy operatora?

Kiedy już wybierzesz interesujący cię Plan, pora podjąć decyzję: chcesz mieć nowy numer czy przenieść obecny do Orange Flex? Większość wybierze drugą opcję. Nie bój się, to nie wiąże się z wyjściem do salonu. Co prawda musisz zweryfikować swoją tożsamość, ale nie musisz w tym celu wychodzić z domu. Jeśli masz już numer w Orange i chcesz zmienić ofertę na Orange Flex, wystarczy, że wprowadzisz w aplikacji swój numer PESEL. Masz numer u innego operatora i chcesz go przenieść do Orange Flex? Do potwierdzenia tożsamości musisz wysłać zdjęcie dowodu osobistego oraz swoje selfie. To wystarczy, a weryfikacja potrwa jedynie kilka minut.
Musisz jeszcze podłączyć do konta w Orange kartę płatniczą – tak samo, jak robisz to w Netfliksie czy HBO GO. I tyle. Jeśli twój telefon obsługuje eSIM, wszystko możesz aktywować z poziomu telefonu. Jeśli nie, nic straconego. W kilka dni dotrze do ciebie kurier z nową kartą SIM.
Aplikacja Orange Flex nie tylko pozwala ci dołączyć do oferty, ale także w pełni z niej korzystać. Możesz śledzić w niej zużycie danych, dokupić dodatkowe pakiety oraz kontrolować ich stan. A wszystko to w wygodnej, przejrzystej i intuicyjnej oprawie. To jak, ściągasz już aplikację?

Udostępnij
Zobacz także