Konferencje
Mobile Trends

Nowy smartfon Galaxy Z Fold5 – czym może Cię zaskoczyć?

Popularność telefonów marki Samsung nie maleje. Tymczasem do gry wchodzi kolejny model, który bez wątpienia zwróci uwagę użytkowników smartfonów. Tym razem jest to Galaxy Z Fold5. Kogo w szczególności może zainteresować nowość od marki Samsung i co może być dużym zaskoczeniem podczas premiery?

Nowoczesne telefony w zasięgu Twojej ręki

Aktualnie telefony nie służą nam już jedynie do wysyłania wiadomości czy dzwonienia. Stały się dla użytkowników czymś więcej – używamy ich w pracy, oglądamy na nich filmy, gramy w gry czy wykonujemy z ich pomocą zdjęcia. Dziś Twój telefon nie musi być dużego rozmiaru, aby miał duży wyświetlacz – ma to miejsce w przypadku składanych telefonów. Wszystko to posiada również nowy smartfon Galaxy Z Fold5. To jeszcze więcej możliwości, które oferuje to jakże poręczne i nowoczesne urządzenie!

Poznaj nowy składany smartfon

Foldy to pierwsze składane telefony, jakie pojawiły się w ofercie Samsung. Zwróciły uwagę użytkowników swoim niebanalnym designem, ale również parametrami. Foldy stały się także doskonałym przykładem telefonów, które oferują ciekawe funkcje i dostosowują się do potrzeb ich posiadaczy. Są idealne nie tylko do pracy. To wszystko tyczy się również nowego wariantu Galaxy Z Fold5, który dołączył do oferty Samsung.

Składany smartfon to innowacja, która doskonale sprawdza się u użytkowników wykonujących wiele czynności na smartfonie. Telefon mieści się w naszej kieszeni jak klasyczny smartfon, ale po jego otworzeniu mamy przed sobą ekran wielkości tabletu, który po prostu robi wrażenie. Taki smartfon umożliwia korzystanie z kilku aplikacji jednocześnie.

Premiera Galaxy Fold5 – czym zaskoczy nowy telefon z serii Z?

Smartfon Galaxy Z Fold5, tak samo jak jego poprzednicy, posiada wbudowany rysik S Pen. Szukasz telefonu, dzięki któremu możesz wygodnie notować odręcznie lub rysować? Z najnowszym smartfonem Samsung to możliwe. 

Premiera Galaxy Fold5 to kolejny dowód na to, że składane telefony pozostają w modzie. Nowy Galaxy Z Fold5 prezentuje zupełnie nową jakość pracy. To telefon z mocną baterią i dobrym aparatem, który pozostaje kompatybilny z innymi urządzeniami Samsung.

U kogo najlepiej sprawdzi się nowy model? Tak naprawdę u każdego! Z nowym Galaxy Z Fold5 możesz w pełni korzystać ze swoich zasobów kreatywności. Wybierając smartfon ze składanym ekranem, możesz wygodnie grać, pracować czy rozmawiać. Niezależnie, czy chcesz porysować w notatniku czy włączyć się na wideorozmowę – ten smartfon jest do tego stworzony!

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Udostępnij
Mobile Trends
Zobacz także