Konferencje

Oddaj swój głos na aplikację Szlak GreenVelo!

W tym roku w gronie pięciu nominowanych do nagrody MTA, w kategorii „Mobilna aplikacja roku”, znalazł się najnowocześniejszy, turystyczny projekt mobilny – Szlak GreenVelo. Realizacja została stworzona przez firmę Amistad z Krakowa na zamówienie Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego. Od 24 stycznia do 2 lutego trwa głosowanie internautów, ty też możesz zagłosować na Aplikację GreenVelo: http://bit.ly/zaglosuj_greenvelo
Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo to najbardziej spektakularny projekt rowerowy, jaki do tej pory zrealizowano w Polsce. To niemal 2000 km specjalnie wytyczonej trasy, a aplikacja mobilna prowadzi turystę wybraną trasą i jednocześnie jest bazą najciekawszych miejsc przydatnych podczas podróży. Można tu znaleźć: mnóstwo atrakcji, bazę gastronomiczną, noclegową, zabytki i miejsca interesujące pod względem przyrodniczym. To także zbiór gotowych pomysłów na wycieczki rowerowe, przy których oznaczony został dystans, czasy przejazdu i zwiedzania. W doborze tras, użytkownikowi pomoże planer, a największą zaletą jest możliwość zaplanowania własnej wycieczki na stronie www  w 3 krokach i wgrania jej do aplikacji mobilnej. Dzięki temu, aplikacja poprowadzi nas trasą, którą wcześniej wybraliśmy.
Aplikacja wykorzystuje nowy moduł do zarządzania siecią szlaków, stworzony przez Amistad. Dzięki tej funkcjonalności szlaki położone na terenie 5 województw, można dowolnie łączyć ze sobą i w prosty sposób wyznaczyć trasę przebiegającą przez kilka z nich. Dostępna jest bezpłatnie, w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej, na urządzenia mobilne z systemami: iOS, android i windows phone. Równolegle z aplikacją powstała w czterech wersjach językowych strona www http://GreenVelo.pl.

Firma Amistad w latach poprzednich była wielokrotnie nominowana i nagradzana w konkursie MTA. Zdobywcą nagrody głównej Mobile Trends Awards 2017 w kategorii Podróże i Turystyka została aplikacja PKL Kasprowy Wierch, stworzona przez Amistad na zamówienie Polskich Kolei Linowych.
Aplikację Szlak GreenVelo można bezpłatnie pobrać pod linkami:
https://itunes.apple.com/pl/app/green-velo-wschodni-szlak-rowerowy/id1110297352?mt=8
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.amistad.treespot.green_velo
https://www.microsoft.com/en-us/store/p/green-velo-wschodni-szlak-rowerowy/9pnk9kvld746
Więcej informacji na temat projektu znajdziesz na stronie developera >>

Udostępnij
Zobacz także