Konferencje
Mobile Trends

Oferta nju mobile z nową promocją

W nju mobile gigabajty rosną wraz z Twoim stażem w sieci. Teraz dodatkowo, dzięki nowej promocji w nju na abonament już na start dostajesz dodatkowy bonus 50 GB. Sprawdź, w jakich usługach obowiązuje promocja i jak zgarnąć dodatkowe gigabajty.

Jak działa nju na abonament?

Nju na abonament łączy mocne strony ofert prepaid i postpaid. Za usługę płacisz raz w miesiącu, ale możesz z niej zrezygnować w każdej chwili, bez czekania do końca umowy. Ponadto, gdy nie korzystasz z telefonu, to nie płacisz.

Przez pierwsze 3 miesiące minimalna kwota rachunku to 9 zł, ale potem zależy ona od tego, ile rozmawiasz, wysyłasz SMS-ów i MMS-ów oraz zużywasz transferu danych, więc może wynosić nawet 0 zł. A do tego im dłużej jesteś w nju, tym więcej masz gigabajtów. Po pół roku to już 2 razy tyle, a po dwóch latach 3 razy tyle GB, co start.

Teraz dzięki grudniowej promocji nju mobile już na dzień dobry możesz dostać dodatkowe gigabajty. Każdy nowy numer, który dołączy do nju na abonament w czasie trwania promocji, dostanie bonus 50 GB do wykorzystania przez 30 dni. (szczegóły promocji na: https://www.njumobile.pl/oferta/promocja-swiateczna)

W jakich usługach nju mobile obowiązuje promocja?

Bonusowe gigabajty dostaniesz we wszystkich planach na abonament, czyli w nju podstawowym, nju dodatkowym, nju internetowym i nju internecie dodatkowym.

Jeśli potrzebujesz abonamentu dla jednej osoby do wyboru masz jedną z trzech ofert na planie nju podstawowy:

CenaRozmowySMS/MMSGB na start / po pół roku / po roku / po 2 latach
19 złbez limitu9 gr/ 19 gr*1 GB / 2 GB / 2,5 GB / 3 GB
29 złbez limitubez limitu10 GB / 20 GB / 25 GB / 30 GB
39 złbez limitubez limitu20 GB / 40 GB / 50 GB / 60 GB

*po osiągnięciu kwoty 9 zł wiadomości bez limitu.

Nju dodatkowy to z kolei drugi numer za stałą, miesięczną opłatę 9 zł, który korzysta z tej samej oferty, co Twój numer podstawowy i dzieli z nim dostępne gigabajty. Możesz też od razu wybrać abonament w parze (numer podstawowy + nju dodatkowy) – wychodzi wtedy 14 zł, 19 zł lub 24 zł na osobę w zależności od wariantu oferty.

Jeżeli potrzebujesz tylko internetu mobilnego, wybierz natomiast nju internetowy, gdzie za nie więcej niż 29 zł dostajesz 40 GB danych na start. A gdy już masz nju na abonament, ale brakuje Ci gigabajtów, najlepszy będzie nju internet dodatkowy. Na początku to 20 GB za 19 zł miesięcznie, które tworzą wspólną pulę z gigabajtami na Twoim głównym numerze. Pamiętaj jednak, że internet mobilny nju też rośnie z czasem.

Jak otrzymać bonusowe gigabajty w nju na abonament?

Promocja na dodatkowe 50 GB na start obowiązuje od 3 do 26 grudnia 2020 roku. Bonus dostanie każdy nowy numer w nju na abonament, także ten przeniesiony z nju na kartę. Jeśli kupisz ofertę w parze otrzymasz aż 100 GB w prezencie, po 50 GB dla każdego numeru.

W przeciwieństwie do standardowych GB w ramach oferty bonus jest przypisany do danego numeru i nie jest dzielony z innymi numerami. Jest natomiast wykorzystywany w pierwszej kolejności.

Żeby otrzymać dodatkowe GB, wystarczy do dnia 26 grudnia włącznie:

  • zamówić dowolną ofertę nju na abonament;
  • odebrać i podpisać umowę;
  • włożyć kartę SIM do telefonu;

wysłać SMS-a o treści PREZENT na bezpłatny numer 80855.

Udostępnij
Mobile Trends
Zobacz także