Konferencje

Paczki do Irlandii – jak zamówić kuriera przez stronę w telefonie?

Jednym z krajów emigracyjnych jest Irlandia, do której wiele osób wyjeżdża nie tylko w celach turystycznych, ale też zarobkowych. Nie brakuje osób decydujących się na założenie rodziny w Irlandii, która ma wiele do zaoferowania na każdej płaszczyźnie. Każdy ma inne potrzeby, preferencje i oczekiwania, a wybór miejsca zamieszkania jest kwestią indywidualną. Nawet jeśli rodzina czy znajomi przebywają w Irlandii, można im bezproblemowo wysłać paczkę z Polski. Wystarczy nadać ją przez stronę internetową, a kurier przyjedzie po jej odbiór i zajmie się jej dostarczeniem pod wskazany adres. Co ważne, można to zrobić szybko i prosto nawet z pozycji telefonu i nie sprawi Ci to żadnych trudności!

Paczka w Irlandii już po kilku dniach od jej nadania?

Wysyłka przesyłek międzynarodowych stała się bardzo popularną usługą, odkąd na rynku pojawiło się mnóstwo firm kurierskich oferujących przystępne ceny. Można liczyć na szybkie i bezpieczne dostarczenie paczki pod wskazany adres. W przypadku przesyłek do Irlandii nie jest inaczej, przewoźnik jest w stanie zagwarantować, że paczka dotrze do adresata w ciągu kilku dni roboczych. Zwykle zajmuje to od czterech do sześciu dni, czyli mniej niż tydzień. Możliwe jest wobec tego wysyłanie bliskim rozmaitych rzeczy w prezencie, co z pewnością sprawi im wielką radość. Trzeba oczywiście zawsze sprawdzić, czy dany przedmiot rzeczywiście może zostać wysłany do danego kraju. Na liście towarów podlegających zakazowi przewozu do Irlandii znajdują się żywe i martwe zwierzęta, rośliny i ich cebulki, mięso i jego przetwory, broń, amunicja, materiały wybuchowe i pornograficzne, narkotyki i wyroby alkoholowe. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wysłać rodzinie ubrania, buty, biżuterię, książki i wiele więcej.

Koszt wysyłki paczki do Irlandii jest uzależniony od kilku czynników, duży wpływ na cenę ma waga i wymiary przesyłki. Wysyłka dużej i ciężkiej paczki jest oczywiście możliwa, ale wiąże się to z większymi kosztami. Istotne będzie również to, czy chce się skorzystać z usługi standardowej, czy ekspresowej. W przypadku tej pierwszej można liczyć na tańszą wysyłkę, ale dostarczenie paczki zajmie więcej czasu. Jeśli komuś się spieszy i nie przeszkadza mu, że będzie trzeba wydać trochę więcej pieniędzy, to warto postawić na usługę express. Paczka dotrze do adresata w trybie niemalże błyskawicznym. Przesyłki kurierskie do Irlandii można też na bieżąco monitorować, śledzić ich obecną lokalizację – od nadania i odbioru przez kuriera, aż do doręczenia do punktu docelowego. Usługa śledzenia zapewnia wygodę i zmniejszone ryzyko zaginięcia przesyłki w systemie logistycznym. A to wszystko możesz zrobić korzystając jedynie ze swojego z telefonu!

Jak łatwo można zamówić paczkę do Irlandii korzystając ze swojego telefonu?

Koszt przesyłek do Irlandii nie musi być wysoki, wystarczy znaleźć przewoźnika, który oferuje atrakcyjne ceny. Świetną opcją będzie broker kurierski AlleKurier, który zapewnia do 70% tańsze paczki do Irlandii niż w przypadku zamawiania kuriera bezpośrednio na stronach przewoźników. Jako że paczki zagraniczne są droższe od krajowych ze względu na wyższe koszty logistyczne, warto znaleźć najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie. Wpisz na swoim telefonie, w wyszukiwarce stronę https://allekurier.pl. Znajdziesz na niej wiele firm kurierskich do wyboru, które zajmują się bezpiecznym i szybkim dostarczaniem przesyłek do Irlandii. Ceny oferowane przez allekurier są przystępne, więc nawet regularne wysyłanie paczek nie będzie wiązało się z dużym wydatkiem. Zanim przejdziesz do składania zamówienia, możesz szybko wycenić przesyłkę, co pozwoli poznać szacowany koszt usługi. Służy do tego intuicyjny i prosty w obsłudze formularz online dostępny również w wersji mobilnej. Po wpisaniu wymiarów, wagi i kraju docelowego paczki, zostanie wyświetlony orientacyjny koszt wysyłki. W obsłudze poprzez telefon, pomoże Ci w tym pierwszy przycisk “wyceń paczkę”. Po jego kliknięciu możesz uzupełnić puste pola, niezbędne do nadania przesyłki. Kiedy jest już to gotowe, wystarczy jednym zsunięciem na ekranie telefonu wybrać “wyceń przesyłkę”. Wyświetlone zostaną tutaj wszystkie propozycje do wysyłki dla wprowadzonych parametrów. Wybierz korzystną dla siebie ofertę i zaznacz funkcję “wybieram”. Po przeładowaniu się strony na telefonie znajdziesz szczegółowy formularz nadania.

Wypełnij go informacjami dotyczącymi odbiorcy i nadawcy przesyłki, łącznie z adresem odbioru paczki i adresem jej doręczenia. W przypadku przesyłek zagranicznych zawsze warto wykupić ubezpieczenie, aby w razie pojawiania się jakichkolwiek problemów nie być stratnym. Zawsze istnieje pewne ryzyko uszkodzenia czy zgubienia paczki, ale zostaje ono ograniczone do minimum, jeśli wybierze się sprawdzonego przewoźnika. Przejdź do płatności online i opłać swoją przesyłkę. Po opłaceniu paczki zostanie automatycznie wygenerowany list przewozowy, który należy wydrukować i nakleić na paczkę, po którą przyjedzie kurier. Po jej odebraniu przez przewoźnika, zostanie przekazana do dalszego transportu. Cały proces zamawiania kuriera przez telefon zajmie Ci kilka minut. Bez problemów, bez zbędnych formalności, a paczkę nadasz tanio i bezpiecznie!

Udostępnij
Zobacz także