Konferencje

Pierwsze gogle wirtualnej rzeczywistości od iBOX

iBOX V2 Virtual Reality KIT to nowe gogle umożliwiające korzystanie z gier i aplikacji VR na smartfonie. Oprócz zestawu VR iBOX oferuje graczom również nowy kontroler bluetooth do smartfonów Gamepad GP1.  iBOX V2 Virtual Reality Kit w połączeniu ze smartfonem pozwala przenieść się do zupełnie nowego wymiaru cyfrowej rozrywki. To urządzenie przede wszystkim dla wielbicieli gier – dzięki goglom gracz może znaleźć się w samym centrum rozgrywki i doświadczyć stworzonego w grze świata bardziej intensywnie niż kiedykolwiek wcześniej.
W zestawie VR Kit od iBOX znajdują się eleganckie, czarne gogle przystosowane do współpracy ze smartfonami o przekątnej od 4,7 do 6 cali oraz wygodny kontroler bluetooth, którego można używać zarówno w pionie jak i w poziomie.
iBOX Gamepad GP1 to nowoczesny kontroler do smartfonów, którego można używać również z konsolą Playstation 3 oraz komputerami wyposażonymi w system Windows 10. W zależności od używanego urządzania gracz korzystający z kontrolera może się przełączać między trzema dostępnymi trybami: gamepad (na urządzeniach z systemem Android oraz pecetach), kontroler media/mysz (na urządzeniach z system operacyjnym Android) oraz iCade (na urządzeniach z systemem operacyjnym iOS – iPhone’ach i iPadach).

Obydwa urządzenia współpracują ze smartfonami zarówno z systemem operacyjnym Android jak i iOS.

Sugerowana cena detaliczna zestawu iBOX VR Kit – 89 PLN.
Sugerowana cena detaliczna kontrolera iBOX Gamepad GP1– 89 PLN.

Marka iBOX jest producentem sprzętu komputerowego i elektronicznego. W Polsce jest niekwestionowanym liderem wśród dostawców obudów komputerowych, czytników kart i akcesoriów komputerowych i mobilnych. W bogatej ofercie firmy są między innymi: routery, power banki, ładowarki, zasilacze, klawiatury i myszy komputerowe, słuchawki oraz wiele innych produktów, niezbędnych zarówno zwolennikom najnowocześniejszych sprzętów mobilnych jak i stacjonarnych komputerów PC. W ofercie iBOX nie brakuje produktów skierowanych do wielbicieli gier komputerowych. Oficjalnym dystrybutorem marki iBOX na rynku polskim jest Impet Computers. Więcej informacji na stronie www.ibox.pl lub na facebooku www.facebook.com/iBOX1

Udostępnij
Zobacz także