Konferencje
Mobile Trends

Poznaj technologiczne oblicze Warszawy – TECHSTOLICA 2016

Prezentuje najnowsze rozwiązania technologiczne Microsoft, zrzesza prestiżowe firmy będące rdzeniem technologicznym Warszawy, gości wybitnych przedstawicieli branży IT – to właśnie TECHSTOLICA 2016 – ogólnopolska konferencja, dedykowana firmom związanym z branżą informatyczną.

Renomowane wydarzenie

TECHSTOLICA 2016 to bezpłatna, prestiżowa konferencja informatyczna, poświęcona technologiom Microsoft. Jej pierwsza edycja odbędzie się 16 marca 2016 roku, w siedzibie Microsoft Polska w Warszawie. Skierowana jest w szczególności do firm stanowiących technologiczne oblicze miasta, a więc do tych związanych z branżą IT. Wydarzenie zrzesza pasjonatów nowych rozwiązań, czyli m.in. programistów, specjalistów od zabezpieczeń, designerów, projektantów baz danych, project managerów czy administratorów sieci. Nie ma drugiego tak renomowanego wydarzenia w Polsce! TECHSTOLICA gwarantuje najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez najwybitniejszych specjalistów związanych ze środowiskiem informatycznym. Podczas konferencji występować będą uznani w Europie prelegenci, którzy poprowadzą sesje w tematyce: dev, wirtualizacja, cloud, BI, IT pro. Platynowym Sponsorem wydarzenia jest białostocka firma SoftwareHut, wspierająca talenty związane z branżą IT. – Niezwykle ważnym aspektem tej konferencji jest możliwość poszerzenia własnych horyzontów, perspektywa rozwoju osobistego poprzez udział w prelekcjach wybitnych specjalistów z branży IT, a także świetna okazja do zapoznania się z obecnym rynkiem. Jest to wydarzenie o charakterze i znaczeniu istotnym dla każdego, kto jest zainteresowany tym środowiskiem – mówi Robert Strzelecki, prezes zarządu SoftwareHut.

Przesłanie ma znaczenie

Idea konferencji opiera się na wspieraniu rozwoju polskiej społeczności technologicznej, tak, by rosła równie prężnie jak nowe technologie. Najważniejsze jest budowanie informatycznego wizerunku Warszawy, sprzyjającego wymianie doświadczeń i kreatywnej interakcji pomiędzy amatorami i ekspertami z branży IT. To dlatego najlepsi prelegenci z Polski poprowadzą sesje tematyczne. Uczestnictwo w wydarzeniu firmy SoftwareHut, jako Platynowego Sponsora jest bardzo istotne. Eksperci w swoich dziedzinach, którzy podzielą się wiedzą ze słuchaczami, przedstawią szeroki zakres tematów informatycznych. – Naszą firmę reprezentować będzie dwóch znakomitych specjalistów – Hubert Zub i Kamil Mijacz. Hubert Zub podczas swojego wykładu poruszy znaczącą w branży kwestię, czyli aplikacje na Windows 10 pisane w JavaScript. Wykład Kamila Mijacza będzie próbą oceny zmian w platformie ASP.NET. Cieszymy się, że mamy możliwość reprezentować warszawską społeczność IT i nasza obecność w tak istotnym wydarzeniu będzie wyraźnie aktywna – mówi Robert Strzelecki.

Postaw na swoją przyszłość

Konferencja TECHSTOLICA 2016 to również szczególna okazja sprzyjająca budowaniu pożądanych sieci kontaktów biznesowych. – Obecność i integracja tak wybitnych przedstawicieli branży IT daje szanse na poznanie wyjątkowych, wyróżniających się osób, posiadających pasje i ambicje oraz wierzących w ciągły rozwój osobisty. Daje również możliwość nawiązania kontaktu z prestiżowymi firmami – przekonuje prezes SoftwareHut, Robert Strzelecki. Warto podkreślić, że wstęp na konferencję jest bezpłatny dla wszystkich. Zarówno firmy, jak i osoby prywatne będą mogły skorzystać także z darmowych konsultacji z prelegentami.
Więcej informacji o konferencji na www.techstolica.pl. Serwis MobileTrends.pl jest patronem medialnym wydarzenia.
***
SoftwareHut to białostocka firma, która dla swoich Klientów jest solidnym partnerem w dziedzinie szeroko rozumianych usług IT oraz outsourcingu specjalistów IT na długie lata. Dysponują wiedzą w tak różnych dziedzinach, jak wykorzystanie potencjału Internetu dla potrzeb firmy czy odpowiedni dobór sprzętu i negocjacje z dostawcami. W ramach outsourcingu specjalistów są w stanie szybko zbudować dla Klienta zespół z kompetencjami w różnych technologiach dopasowanych do potrzeby biznesowej i charakteru rozwiązania.
DATA I MIEJSCE KONFERENCJI:
16 marca 2016 r.
Siedziba Microsoft Polska
Al. Jerozolimskie 195A
02-222 Warszawa

Udostępnij
Mobile Trends
Zobacz także