Konferencje
Mobile Trends

Mobile Trends for Experts! Biznes spotka się w październiku w Warszawie!

Mobile to nie tylko przyszłość marketingu, ale także wielu innych branż. Ponad 63% wyszukiwań w Google wykonujemy na urządzeniach mobilnych. Jest duża szansa, że ten artykuł również czytasz na swoim smartfonie. W którym kierunku się więc rozwijać? Zapraszamy na konferencję Mobile Trends for Experts. Już 19 i 20 października w Warszawie spotkają się eksperci z całego kraju, by wymienić się doświadczeniami o kanale mobile i jego wykorzystaniu w biznesie. Zarezerwuj swoje miejsce na  https://2023.mobiletrends.pl/.

Serwis Statista mówi, że liczba użytkowników smartfonów na całym świecie wynosi ponad 6 miliardów osób. Więcej osób korzysta z internetu za pomocą urządzeń mobilnych niż komputerów stacjonarnych. Około 46% wszystkich e-maili jest otwieranych na urządzeniach mobilnych. Według Insider Intelligence rynek reklamy mobilnej w USA jest obecnie wart 68% wszystkich wydatków na reklamę cyfrową. W Polsce, według iab AdEx, reklamy w mobile objęły prawie 32% wszystkich działań reklamowych, co oznacza 9% wzrostu r/r. Nie możesz pomijać tego w swoich działaniach!

Mobile Trends już w październiku!

Mobile Trends for Experts to konferencja dla specjalistów, którzy poszukują wiedzy na najwyższym poziomie. To 2 dni pełne konkretów organizowane przez firmę Escola, tworzącą oprogramowanie IT i realizującą projekty mobilne i webowe. Na uczestników czekają 3 sceny, 6 bloków tematycznych oraz aż 50 prelekcji, które zainspirują do rozwoju na nowym poziomie. Tematy podzielone na ścieżki inspirations, commerce, fintech, AI, marketing oraz managment zaspokoją żądzę wiedzy u każdego uczestnika. Znajdziesz tutaj wystąpienia praktyków, inspiracje do działania oraz omówienie nadchodzących trendów. Szeroki wybór tematyki umożliwi Ci wyselekcjonowanie wystąpień najbardziej odpowiadających Twoim potrzebom i biznesowi.

Mobile Trends Conference to coroczne święto branży mobile, które odbywa się nieprzerwanie od 2012 roku. To także największa w Polsce cykliczna konferencja poświęcona nowym technologiom, projektowaniu aplikacji, designowi, UX, UI, m-commerce, trendom oraz marketingowi w branży mobile. Skierowana jest w szczególności do działów marketingu, e-commerce, tworzenia, projektowania, rozwoju i promocji aplikacji. Podczas tej edycji po raz pierwszy dostępna będzie również ścieżka AI, gdzie poruszone zostaną top-trendy tematy związane z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w IT, biznesie czy marketingu. Dzięki zróżnicowanej tematyce prelekcji to wydarzenie przeznaczone dla doświadczonych specjalistów oraz entuzjastów mobile, którzy stawiają pierwsze kroki w branży. 

Nie może Cię zabraknąć jeśli…

Konferencja jest dla wszystkich, którzy uwzględniają już mobile w swojej działalności oraz tych, którzy zamierzają to nadrobić jak najszybciej. Bo o tym, że należy nie trzeba już chyba nikogo przekonywać. 

  • Pracujesz w e-commerce, zajmujesz się UX/UI? 67% użytkowników telefonów komórkowych twierdzi, że strony i linki, które są zbyt małe i niedostosowane do ekranów urządzeń mobilnych, stanowią barierę w zakupach online. Nie możesz sobie na to pozwolić. 
  • Tworzysz content? Prognozuje się, że ruch mobilny wzrośnie o 25% do 2025 r., co ma wynikać w dużej mierze ze wzrostu oglądalności treści wideo i większego dostępu do usług przesyłania strumieniowego. 
  • Projektujesz aplikacje? Ludzie spędzają 90% swojego mobilnego czasu multimedialnego na aplikacjach, a pozostałe 10% na stronach internetowych. Nie zmarnuj tego potencjału.
  • Zajmujesz się marketingiem lub zarządzasz projektami? Pamiętaj, że w Polsce reklamy w mobile objęły prawie 32% wszystkich działań reklamowych, a ze smartfonów na całym świecie korzysta ponad 6 miliardów osób. Dostosuj swoje działania właśnie do nich.
  • Jeśli chcesz być na bieżąco i ciekawi cię temat sztucznej inteligencji, to warto posłuchać inspirujących wystąpień na tej ścieżce. Postrzeganie tego, jak sztuczna inteligencja rozwija się i wpływa na nasz świat, może być niezwykle inspirujące.

Kogo zobaczysz Mobile Trends for Experts?

Te wszystkie tematy zostaną poruszone na scenach w Warszawie w październiku. W tym roku zobaczysz między innymi ekspertów takich jak: Piotr Biegun (Algolytics), Michał Blak (edrone), Joanna Burdek (Brand Useful Joanna Burdek), Paweł Galiński (WebTalk), Agnieszka Gawron-Gudowska (Santander Bank Polska), Wojciech Grzegorzyca (Gameset), Konrad Karpiński (Traficar), Jakub Król (Escola), Ilona Leoniewska (Escola), Katarzyna Leszczynska-Bohdan (KALEBO), Gabi Lupa (Neuroinsight Lab by SeeWidely), Mateusz Macocha (Neatsoft P.S.A.), Marta Markowska (mBank), Monika Pabich (mBank), Martyna Popiołek-Dębska (APlaw Artur Piechocki), Krzysztof Ścira (desi9n.pl), Marcin Stopa (Neuroinsight Lab by SeeWidely), Barbara Tatar (E-handel w praktyce), Piotr Wilk (TeddyGraphics), Paweł Zajączkowski (Xebia). Nie zabraknie również ciekawych case study oraz merytorycznych paneli dyskusyjnych.

W skrócie

Co: Konferencja Mobile Trends for Experts

Kiedy: 19-20.10.2023

Gdzie: Warszawa

Organizator: Escola, twórcy oprogramowania IT realizujący projekty mobilne i webowe

Rejestracja: https://2023.mobiletrends.pl/ 

Udostępnij
Mobile Trends
Zobacz także