Konferencje

Remiksuj, Warszawo! Rusza II edycja Forum Aplikacji i Gier Mobilnych!

Już 15 października rusza 2 edycja jedynego w Polsce Forum Aplikacji i Gier Mobilnych (FAM). Wszyscy zainteresowani tematem aplikacji i gier mobilnych w sztuce, kulturze, edukacji oraz tych tworzonych dla społeczności, zyskają w ten sposób okazję do wspólnego spotkania się pod hasłem „Remiksuj, Warszawo!”. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Culture Shock, a MobileTrends objęło je patronatem medialnym.

Jeden dzień wiedzy

FAM to jednodniowe wydarzenie skierowane do osób i instytucji, które chcą wykorzystywać potencjał nowych technologii. Forum powstało także z myślą o mieszkańcach Warszawy i turystach, którzy poszukują inspiracji oraz praktycznych rozwiązań ułatwiających im dostęp do kultury oraz edukacji. Organizatorzy będą chcieli przekonać gości, że aplikacje mobilne oraz nowe technologie mogą stanowić bezpłatne i łatwodostępne narzędzie do zdobywania wiedzy.

Dla twórców i odbiorców kultury

FAM jest także przestrzenią dla środowisk skupiających artystów, programistów i projektantów tworzących rozwiązania dla dobra wspólnego oraz dla wszystkich osób, które pasjonują się historią i kulturą. Podczas wydarzenia będzie można bawić się treściami kultury, czyli remiksować a także porozmawiać o nowinkach technologicznych w edukacji i sztuce.

„Remiksuj, Warszawo!”

Forum odbędzie się na terenie Domu Towarowego Braci Jabłkowskich przy ulicy Brackiej 25 w Warszawie w godzinach od 11:00 do 16:00. Na miejscu znajdziecie między innymi stoliki tematyczne, przy których prezentowane będą aplikację dotyczące remiksu, mobilnych trendów w edukacji, kulturze i technologii. O pozostałych atrakcjach wydarzenia informuje Paulina Jędrzejewska, producentka FAM:

W ramach FAM odbędą się również debaty – wymiana doświadczeń i wiedzy na temat trendów w mobilnej edukacji i kulturze, prezentacje, nowinki ze świata mobile, w strefie startup zaprezentujemy twórców młodych, polskich, wartościowych aplikacji mobilnych, a w strefie biznes oddamy przestrzeń naszym partnerom z rozwiązaniami technologicznymi dla instytucji i 3 sektora.

Więcej informacji na temat Forum znajdziecie na stronie internetowej: fam.cultureshock.pl lub na Facebooku

Udostępnij
Zobacz także