Konferencje

Ruszyła rejestracja na The Way Forward Conference 2016

Programujesz, tworzysz grafikę, jesteś entuzjastą najnowszych technologii? A może chciałbyś podzielić się swoim startupem lub zaprezentować innowacyjne rozwiązania najlepszym specjalistom z branży IT? Jeśli tak, to nie może Ciebie zabraknąć na trzeciej edycji międzynarodowej konferencji The Way Forward! 22 i 23 września 2016 specjaliści z Polski i z zagranicy spotkają się w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie, by wymienić doświadczenia i poznać najnowsze trendy w świecie technologii.
Serwis MobileTrends.pl jest patronem medialnym wydarzenia.
The Way Forward Community zaprasza na wyjątkową konferencję, podzieloną na dwa bloki tematyczne: pierwszy dla front – end developerów, grafików i UXUI designerów, drugi poświęcony tematyce programistycznej oraz rozwiązywaniu realnych problemów w tej dziedzinie.
1
Do udziału w konferencji organizatorzy zaprosili wielu cenionych specjalistów, którzy będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Gościem konferencji będzie między innymi Alena Milutina, jedna z UX designerów Googla, która nie tylko opowie o metodologii Design Sprints ale również poprowadzi praktyczne warsztaty. Jeremy Bibby, expert technologii VR/AR w firmie Infusion w Kanadzie podzieli się wrażeniami programowania na nowoczesne urządzenie AR – Hololens Microsoftu. Urządzenie to będzie można również prztestować podczas konferencji. Takich warsztatów z różnych dziedzin przygotowano znacznie więcej, a na każdym z nich uczestnicy będą mogli wykorzystać swoją wiedzę w praktyce.
Szczegółowy plan konferencji, informacje o biletach i newsy znajdziesz na www.conference2016.twf.community
Zobacz video z poprzedniej edycji: https://www.youtube.com/watch?v=sPzQuM4Hj24

Udostępnij
Zobacz także