Konferencje

Ruszyły zapisy na Mobile Trends Conference!

Ruszyła sprzedaż biletów na Mobile Trends Conference. Warto się pospieszyć z zakupem, ponieważ przez pierwszy tydzień bilety kosztują jedynie 150zł! Znamy także już nazwiska pierwszych prelegentów!
Mobile Trends Conference to gigantyczna dawka wiedzy oraz niepowtarzalna okazja do spotkania najważniejszych ludzi z branży mobile w Polsce. W poprzednich edycjach uczestniczyło łącznie około 300 firm! Jeżeli chcesz pozostać „na topie”, nie może tam zabraknąć także Twojego przedstawicielstwa!

Prelegenci MTC 2014

Znane są już personalia pierwszych prelegentów tegorocznej edycji. O najświeższych rozwiązaniach w mobile marketingu, podczas Business Day, opowiedzą nam m.in. Tomasz Witt wraz z Mariolą Szypszak – czyli Prezes Zarządu i Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu w firmie Norbsoft, Artur Kurasiński współtwórca GetFokus.com i GetLaunch.com, a także niezawodna Monika Mikowska, szefowa agencji marketingu mobilnego mobee dick, której interesujące i merytoryczne wystąpienia są już uznaną marką na konferencjach poświęconych rozwiązaniom mobilnym w Polsce.
Potwierdzeni są także pierwsi prelegenci zza granicy na Development Day! Tim Messerschmidt – Developer Evangelist z firmy Paypal Developer Network, podzieli się z nami swoimi doświadczeniami developerskimi na platformę Android. Naszym gościem będzie również Honza Sládek – jeden z najlepszych czeskich ekspertów z zakresu CSS i Responsive Web Design. Polskę będzie reprezentował m.in. Krzysztof 'Procek’ Ścira, którego wystąpienia podczas poprzednich edycji MTC były najwyżej oceniane przez uczestników.
Więcej informacji: 2014.MobileTrends.pl

Udostępnij
Zobacz także