Konferencje

SmartDevCon już 18-20 września w Katowicach – tym razem za darmo!

SmartDevCon już po raz trzeci zawita do Katowic, ale po raz pierwszy będzie można wziąć w nim udział zupełnie za darmo. Konferencja ta z roku na rok przyciąga coraz więcej osób zainteresowanych urządzeniami mobilnymi i rozwiązaniami inteligentnymi. Na pewno podczas konferencji nie zabraknie tematów z dziedziny mobile.
sdc2014whitebg
W tym roku, zgodnie z najnowszymi trendami, będzie można poszerzyć swoją wiedzę na temat produktów z grupy wearables, gdzie dużą popularnością cieszą się zaawansowane w funkcje zegarki tzw. smartwatches. Nie zabraknie też miejsca na tradycyjne tematy związane z tworzeniem aplikacji na powszechne już w użyciu urządzenia takie jak smartfony czy tablety.
SmartDevCon to dobra okazja do poznania nowych osób o podobnych zainteresowaniach, co sprzyja wymianie doświadczeń i wiedzy, a czasami owocuje również kontaktami na gruncie biznesowym. W tym celu zdecydowanie pomoże wieczorna impreza integracyjna, przewidziana na pierwszy dzień konferencji. Osoby twórcze i lubiące wyzwania mogą z kolei sprawdzić się na pokonferencyjnym hackathonie z nagrodami.
13090043
By wziąć udział w SmartDevConie wystarczy zarejestrować się na stronie wydarzenia i w dniach 18-20 września wybrać się do Katowic. Ponadto jeszcze tylko do 5 września można zgłaszać swoje propozycje wystąpień na konferencję – dla zaakceptowanych prelegentów organizatorzy oferują zakwaterowanie w hotelu na czas trwania wydarzenia.
Patronem medialnym wydarzenia jest MobileTrends.pl.
 
 

Udostępnij
Zobacz także