Konferencje

Smartfon zamiast wosku, czyli andrzejkowe aplikacje

Andrzejki to dobra okazja do zabawy, co stanowi bardzo pozytywne zakończenie ponurego listopada. Według tradycji, noc z 29 na 30 listopada to noc wróżb. Oczywiście smartfon nie za bardzo pomoże nam w aspekcie lania wosku, ale w sklepie Google Play można znaleźć kilka aplikacji, które stanowić będą alternatywę na ten wieczór.

unnamedCiasteczko

Ciasteczko to nic innego jak wirtualny odpowiednik chińskich ciasteczek z wróżbą. Enigmatyczne wróżby, jakie można w nich znaleźć nieraz są równie trudne w rozszyfrowaniu, jak płaskorzeźba z rozlanego wosku. Kto wie, może jest w nich zapisana nasza przyszłość… 😉

Magic Ball

Magiczna czarna kula bilardowa z numerem 8 to przedmiot niemal już kultowy. Każdy z fanów serialu „Przyjaciele” z pewnością kojarzy tę właśnie kulę należącą do Rossa, przepowiadającą przyszłość. Co trzeba zrobić? Najpierw musisz zadać kuli pytanie, a następnie wstrząsnąć telefonem. Po chwili kula udzieli Ci odpowiedzi. Może kula naprawdę ma moc zaklinania rzeczywistości…

unnamedMój horoskop

Kiedy horoskop ma nam się sprawdzić, jeśli nie w Andrzejki? Dzięki aplikacji „Mój horoskop” możemy sprawdzać, co nas czeka nie tylko w Andrzejki, ale każdego dnia. Aplikacja dostępna jest w wielu językach, w tym także w języku polskim. Użytkownicy w sklepie Google oceniają ją aż na 4,7 gwiazdek. Może naprawdę zdradza przyszłość?
Niestety nie znaleźliśmy aplikacji, która lałaby wirtualny wosk na wodę. Przydałaby się również aplikacja, która automatycznie interpretowałaby wylany na wodę wosk na podstawie zrobionego zdjęcia.
Zdjęcie:
Artur Golbert © Więcej zdjęć na Fotolia.pl

Udostępnij
Zobacz także