Konferencje

Spotkaj się z pracodawcą w wirtualnej rzeczywistości- Virtual EXPO

Virtual EXPO​ to innowacyjny projekt łączący nowe technologie z ideą klasycznych targów pracy. Dzięki wykorzystaniu specjalnie zaprojektowanej do tego celu platformy internetowej, organizatorzy chcą usprawnić komunikację w czasie rzeczywistym pomiędzy firmą oraz osobami zainteresowanymi ofertami pracy.
Po raz pierwszy specjaliści oraz przedsiębiorstwa z całej Polski będą mogli spotkać się w jednym miejscu bez względu na ograniczenia związane z logistyką czy brakiem czasu.
Virtual Expo to inicjatywa studentów z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, których wspiera wrocławska firma Bergman Engineering.
,,Firma Bergman Engineering od ponad 6 lat zajmuje się kontraktingiem oraz rekrutacją specjalistów, dlatego korzystając z jej doświadczeń mogliśmy zweryfikować nasze założenia oraz lepiej zrozumieć potrzeby pracodawców. Odpowiadając na nie, postanowiliśmy zaprojektować wydarzenie, które będzie w całości odbywało się w Internecie” – mówi Szymon Bazan główny pomysłodawca i realizator projektu .
Targi odbędą się w dniach 24-26.10.2017 a każdy z nich dedykowany jest innej branży –przemysł i inżynieria (wtorek), finanse i fintech (środa), IT (czwartek). Przewidywana liczba uczestników oscyluje w okolicach 5000 osób, które uzyskają dostęp do ponad 60 pracodawców oraz panelu szkoleniowego zawierającego webinaria nagrane przez ekspertów z powyższych branż.
Aby wziąć udział, wystarczy zarejestrować się na stronie ​www.virtualexpo.pl​. Po uruchomieniu platformy każdy użytkownik zobaczy na ekranie wirtualne stoiska firm, ich oferty pracy oraz będzie miał możliwość do natychmiastowego kontaktu z jej przedstawicielami.

Udostępnij
Zobacz także