Konferencje
Mobile Trends

Sukces to decyzja, więc ja lubię brać sprawy w swoje ręce – Jakub B. Bączek

Złoty medalista mistrzostw świata, trener mentalny i coach kadry narodowej siatkarzy Stéphane Antiga, twórca lub współtwórca kilku marek, autor bestsellera i mówca motywacyjny. To możliwie najkrótszy sposób, by przedstawić Jakuba B. Bączka, którego usłyszeć będzie można już 12. lutego podczas Inspiration Day Mobile Trends Conference 2015. Dziś przedstawiamy krótki i rzeczowy wywiad, w którym opowiada on o swojej „recepcie na sukces”, a także o tym, jak trenowanie kadry narodowej siatkarzy wpłynęło na jego pracę.
Jeśli mógłby Pan przekazać innym tylko jedną wskazówkę dotyczącą tego, jak osiągnąć sukces, jak by ona brzmiała?
Najkrótszą i najpewniejszą drogą do osiągania sukcesów jest według mnie… ciężka praca. Po prostu! Nie liczyłbym na jakieś magiczne i cudowne metody czy znajomości lub fuks. Sukces to decyzja, więc ja lubię brać sprawy w swoje ręce.
Czy bycie coachem siatkarzy w jakiś szczególny sposób wzbogaciło Pana doświadczenie, nauczyło czegoś nowego?
Zaraz po tym, jak rozdzwoniły się telefony od dziennikarzy i potencjalnych Klientów, pomyślałem, że przecież tydzień temu byłem tym samym człowiekiem, ale jeszcze bez złotego medalu Mistrzostw Świata. Czuję więc, że nie zmieniłem się ja, ale zmienił się mój wizerunek w oczach innych. Ja już wcześniej wiedziałem, że moje metody treningu mentalnego są bardzo skuteczne. Teraz wierzy w to chyba kilkanaście milionów więcej osób 🙂
Wygłosi Pan prelekcję na Mobile Trends Conference 2015. O czym będzie Pana wystąpienie?
Myśl przewodnia mojego wystąpienia to “Marzenia się nie spełniają”… Może wydaje się to dość dziwnie na pierwszy rzut oka, ale nie będzie to jedyne zaskoczenie na mojej prelekcji. Przygotujcie się Państwo na sporo emocji 🙂

Jakub B. Bączek

Złoty medalista mistrzostw świata jako trener mentalny i coach kadry narodowej siatkarzy Stéphane Antiga. Twórca lub współtwórca kilku marek, Autor bestsellera “Zarobić Milion, idąc pod prąd”, Mówca motywacyjny. Specjalizuje się w budowaniu niszowych biznesów od zera i w budowaniu samodzielnych zespołów. Stworzył firmę wycenianą na kilka milionów złotych, zbudował ją sam od A do Z, dzięki czemu jest praktykiem z krwi i kości. Jest wolny finansowo, a swoje wykłady i szkolenia traktuje jako pasję i misję. Metody, które stosuje są czasem dziwne, czasem kontrowersyjne, czasem zabawne, ale są bardzo skuteczne. Jest bezpośredni, szczery, często wyprowadza ludzi ze strefy komfortu, co prowokuje ich do działania i ciężkiej pracy. Napisał 11 książek oraz kilkadziesiąt tekstów naukowych i publicystycznych. Jego pasje to pomaganie innym, siatkówka, golf, podróżowanie i buddyzm.

Udostępnij
Mobile Trends
Zobacz także