Konferencje

Święto branży mobile już za niecały miesiąc!

Coraz mniej dzieli nas od największej w Polsce konferencji poświęconej w pełni kanałowi mobile. Na uczestników czekają merytoryczne prelekcje starannie wybranych prelegentów, poparte praktycznymi przykładami i ogromną dawką doświadczenia, a także niesamowity networking w fantastycznej atmosferze. 1 marca poznamy także zwycięzców Mobile Trends Awards 2017 i dowiemy się, które projekty okazały się najlepsze w minionym roku.
Jeśli jeszcze nie kupiłeś biletu na #MTC2018, najwyższa pora to zmienić! Zarejestruj się na stronie https://2018.mobiletrends.pl/rejestracja#register – to już prawie ostatnia szansa. Dlaczego warto? Czekają Cię 2 dni konferencji w samym sercu Krakowa, gdzie usłyszysz 25 merytorycznych prelekcji i case studies razem z ponad 350 innymi uczestnikami, którzy mogą stać się Twoimi partnerami w biznesie. Poza tym, wiele godzin niepowtarzalnego networkingu da Ci możliwość wymiany tysiąca wizytówek i nawiązania nowych kontaktów.

Mobile niejedno ma imię – najlepsi prelegenci z branży mobile w jednym miejscu

Podczas konferencji spotkasz samych najważniejszych ekspertów. Będziesz mieć okazję posłuchać Mariusza Gąsiewskiego, który odpowiada za rozwój mobilnego biznesu Google w Polsce i krajach CEE, czy Artura Józefowskiego z Banku Zachodniego WBK, na co dzień kreującego i wyznaczającego nowe trendy w bankowości mobilnej. Pojawi się również kilku marketerów, m. in. Robert Marczak, specjalizujący się w optymalizacji współczynnika konwersji i generowaniu leadów. Wśród prelegentów znajdą się także weterani z poprzednich edycji: Monika Mikowska z Mobee Dick, wiodąca w Polsce specjalistka ds. mobile UX design oraz Roman Łoziński – strateg i założyciel agencji Think ECO, wykładowca Szkoły Strategii Marki i współtwórca Szkoły Marketingu Interaktywnego przy SAR. Warto dodać, że został on wielokrotnie nagrodzony podczas konferencji Mobile Trends za najlepsze prelekcje! To tylko niektórzy z całej gamy występujących, których szczegółowe opisy znajdują się na stronie https://2018.mobiletrends.pl/prelegenci.
Poza nimi obecni będą także reprezentanci takich firm jak: Empik, SerwerSMS, Trifinity.io, Superskrypt, WUNDERTEAM, Grupa WM, Quiz House, Selectivv Mobile House, Recognize.IM, REDLINK, Semahead, Qcoder, DevaGroup, Grupa Datarino, Codeheroes, itd. Nie możesz tego przegapić!

Dla każdego coś odpowiedniego – szeroki zakres zagadnień

Praktycy z całej Polski opowiedzą o niemal każdym aspekcie związanym z mobile: o trendach i wpływie kanału mobile na sprzedaż, a także przyszłości komunikacji mobilnej czy płatności za pomocą aplikacji. Zapoznają nas z filozofią Social Media First oraz znaczeniem danych z mobile dla marketerów. Podzielą się wiedzą o budowaniu zasięgów i optymalizacji oraz pomysłami na szukanie oryginalnych inspiracji do wykorzystania w mobile. Posłuchasz o technologii blockchain czy wizerunku stworzonym na potrzeby niewielkich urządzeń, ale nie pominiemy również wskazówek do tworzenia chwytliwego CTA i angażowania odbiorców poprzez mobile. Nie zabraknie prelekcji o rosnącej w siłę chatbotowej rewolucji i efektywnym łączeniu komunikacji wielokanałowej. Usłyszysz wiele rad dotyczących lead generation i aplikacji jako części systemu operacyjnego. A to jeszcze nie wszystko! Przekonaj się sam, co jeszcze czeka na Ciebie w Krakowie.
W specjalnym bloku case study poruszone zostaną dodatkowo następujące tematy: jak skutecznie łączyć komunikację e-mail i SMS, jak zdobyć pół miliona pobrań bez budżetu marketingowego, jakie są czynniki sukcesu aplikacji mobilnej, czy jak wykorzystać dane z offline w komunikacji mobile
Sprawdź koniecznie cały program na stronie https://2018.mobiletrends.pl/program.

Branżowe Oskary – kto zostanie zwycięzcą tym razem?

1 marca dowiemy się, jakie projekty mobilne okazały się najlepsze w 2017 roku i do kogo powędrują statuetki. Jeśli również jesteś ciekawy, kto wygra w tej edycji, koniecznie przyjdź na Galę Mobile Trends Awards i przeżyj to razem z nami. Tuż po niej czeka na Ciebie wyjątkowa impreza Norbsoft Networking Party, podczas której poznasz wielu inspirujących ludzi i potencjalnych partnerów biznesowych. Dołącz do naszej społeczności i zacznij wymianę wiedzy i doświadczeń z najlepszymi!
Organizatorem wydarzenia jest ClickMaster Polska, firma specjalizująca się w tworzeniu dedykowanych stron mobilnych, stron responsywnych (RWD) oraz aplikacji webowych. Konferencję objęto akredytacją DIMAQ, co oznacza, że uczestnicząc w niej posiadacze certyfikatów otrzymują punkty recertyfikacyjne. Sponsorami wydarzenia są: Bank Zachodni WBK, SerwerSMS, In’saneLab, Green Cell, Alterkom, Miquido, Mood Up Team, Norbsoft, 3s oraz Mobee Dick.
Ponadto, uczestnicy konferencji będą mogli poznać ofertę wybranych firm na ich stoiskach. Będą na Ciebie czekać przedstawiciele SerwerSMS, Proget, Green Cell, Alterkom, 3s czy No Fluff Jobs.
Spędź dwa niezapomniane dni w Krakowie, a potem zacznij planować wizytę za rok!
Więcej informacji znajdziesz na: https://2018.mobiletrends.pl/
Mobile Trends Conference 2018: 1-2 marca 2018 r.
Miejsce: Hotel Park Inn by Radisson, Kraków
Rejestracja: https://2018.mobiletrends.pl/rejestracja
Prelegenci: https://2018.mobiletrends.pl/prelegenci
Program: https://2018.mobiletrends.pl/program

Udostępnij
Zobacz także