Konferencje
Mobile Trends

Szybkie naprawy iPhone’a

Szybkie naprawy iPhone’a zawsze były jednymi z najbardziej pożądanych usług serwisowych. Pomimo tego, że są to urządzenia wysokiej jakości, użytkownikom zdarza się je zepsuć. SmartSerwis24 dostępny on line, naprawi wszystkie słabo funkcjonujące elementy, które napotkaliście do tej pory w swoim urządzeniu, od wymiany wyświetlacza i baterii, przez odzysk danych, kończąc na naprawie po zalaniu. Skorzystajcie już dziś z zalet naprawionego iPhone’a w korzystnej cenie. Witajcie w przyszłości, witajcie w oszczędzaniu!

Naprawy iPhone’a. Jak to się robi w SmartSerwis24?

Naprawiane przez nas urządzenia marki iPhone są skanowane pod kątem ich stanu zewnętrznego, tj. obudowy, a także wewnętrznego, tj. podzespołów. Nasi serwisanci skrupulatnie sprawdzają komponenty, aby dać Ci pewność, że Twój towarzysz będzie z Tobą przez długi czas. W przypadku wykrycia nawet najmniejszej usterki w telefonie, w miarę możliwości wymieniamy wadliwy komponent na część zamienną. W przypadku wykrycia dodatkowych wad, każdorazowo kontaktujemy się z klientami i informujemy o diagnozie urządzenia. Po naprawie, gdy telefon jest już jak nowy, umieszczamy go w pudełku z wymienionymi elementami potrzebnymi do jego prawidłowego działania i… niezwłocznie wysyłamy!

Co możecie zyskać wybierając usługę naprawy iPhone’a w SmartSerwis24?

Odnowiony i naprawiony iPhone jest zawsze tańszy niż nowy produkt. Urządzenie, które naprawiasz, będzie praktycznie równoważne z nowym, ponieważ wadliwe części zostaną wymienione, a wszystko to za około 80% mniej w porównaniu do zakupu nowego telefonu.
Czy więc nie nadszedł czas, aby zadać sobie pytanie, co zyskujemy naprawiając? Warto uświadomić sobie, że zyskujecie nie tylko finansowo, ale też środowiskowo.

Naprawy iPhone’a w Smartserwis24 a bezpieczeństwo danych

Nasz serwis może wykonać kopię zapasową danych przed naprawą i ponownie je zintegrować po zakończeniu prac. Nasi eksperci mogą również wykonać chronioną hasłem kopię zapasową na nośniku zewnętrznym (kluczu USB, zewnętrznym dysku twardym lub osobistej chmurze).
Nasze naprawy są bezpieczne, ponieważ Wasze dane nie są zapisywane lokalnie podczas transferu, więc są przesyłane bezpiecznie!

Wymiana baterii w iPhone

Szacuje się, że baterie Apple utrzymują 80% naładowania przez około 500 cykli, co odpowiada około 18-24 miesiącom dla większości użytkowników. Po tym czasie iPhone może wymagać częstszego ładowania lub system iOS może ostrzegać o spadku wydajności (krótko mówiąc, telefon działa wolniej). Wymiana baterii w SmartSerwis24 jest szybka i profesjonalna! Po wymianie, Wasz iPhone powróci do szczytowej wydajności.

Wymiana ekranu/wyświetlacza w iPhone

Jeśli ekran iPhone’a 14 jest pęknięty, ekran dotykowy przestał reagować lub nic nie jest wyświetlane po włączeniu telefonu, skorzystajcie z usługi wymiany szybki i wyświetlacza w naszym serwisie! Wymiana ekranu iPhone’a jest możliwa, wbrew temu, co sugeruje często producent Apple. Wymiana ekranu iPhone’a jest prawdziwym ratunkiem zarówno dla użytkowników, ich portfeli, jak i dla naszej planety. Ekran jest najbardziej delikatną i narażoną na uszkodzenia częścią telefonu.
Smartserwis24 oferuje możliwość przezwyciężenia tych problemów i tej powszechnej awarii iPhone’a szybko i profesjonalnie. Oczywiście oferujemy również wysokiej jakości ekrany, aby wydobyć doskonałą jakość wyświetlanego obrazu. kolory urządzenia.

Naprawy iPhone’a po zalaniu cieczą

iPhone 7 był pierwszym modelem, który był wodoodporny. Podczas gdy najnowsze modele są zaprojektowane tak, aby wytrzymać krótkie przebywanie w wodzie, starsze modele często nie mają tyle szczęścia. Warto sprawdzić, czy Wasz iPhone jest wodoodporny. Aby to zrobić, musicie dowiedzieć się, jaki ma on stopień ochrony, który może wahać się od IP 65, dla odporności na kurz i strumienie wody, do IP67 lub IP68, dla najnowszych urządzeń zdolnych do nurkowania na głębokość jednego metra przez pół godziny do godziny. Jeśli urządzenie jest zabezpieczone przed takimi wypadkami, zwykle jest również wyposażone w czujnik wilgoci, który wskaże obecność wody lub innego płynu wewnątrz urządzenia, na przykład w porcie ładowania. W przypadku, gdy iPhone zostanie wystawiony na działanie cieczy, Apple zaleca odłączenie wszystkich kabli i nie ładowanie urządzenia, dopóki całkowicie nie wyschnie. Aby uniknąć uszkodzenia podzespołów, zalecamy wybór naprawy po zalaniu w SmartSerwis24.

Naprawy iPhone’a a system IOS

iPhone stanowił i wciąż stanowi prawdziwą rewolucję w świecie smartfonów z ekranem dotykowym, w szczególności dzięki płynnemu, łatwemu w użyciu interfejsowi iOS. Umożliwia on pobieranie aplikacji i gier za pośrednictwem połączenia internetowego WiFi. Podczas gdy jego konstrukcja ewoluowała na przestrzeni lat, co dotyczy w szczególności większego ekranu, uważa się, że wiele awarii jest związanych z systemem iOS. Jeśli zaobserwowaliście, że ekran nie reaguje, utknął na logo Apple lub przestał się włączać, prawdopodobnie są to błędy w systemie iOS. Aby szybko rozwiązać problemy z systemem iOS bez konieczności odwiedzania stacjonarnego centrum serwisowego, możecie skorzystać z naszych usług on line! Wysyłając urządzenie za pośrednictwem paczkomatu, nie tracicie cennego czasu!

Naprawy iPhone’a i ochrona po naprawie

Jeśli nie chcecie odwiedzać nas zbyt często, radzimy skutecznie chronić naprawione urządzenie. W naszym sklepie internetowym SmartSerwis24 znajdziecie szereg akcesoriów do ochrony smartfona. Wybierzcie szkła hartowane, aby zapewnić wyraźny obraz jak pierwszego dnia korzystania z urządzenia. Szyby ze szkła hartowanego pochłaniają wstrząsy nawet u najbardziej aktywnych użytkowników. W ofercie posiadamy produkty cenionego polskiego producenta: 3MK.

Udostępnij
Mobile Trends
Zobacz także