Konferencje

Tanie gadżety multimedialne – gdzie ich szukać?

Smartfony to dziś nie tylko urządzenia wielofunkcyjne, które łączą zwykły telefon i komputer biurowy, ale coraz częściej reprezentują zaawansowane urządzenia multimedialne. Przyzwyczailiśmy się już, że w jednym telefonie mamy zarówno aparat, odtwarzacz wideo, jak i narzędzia do wygodnego surfowania po sieci i pracy z tekstami. Jednocześnie co roku na rynku pojawia się coraz więcej multimedialnych dodatków do smartfonów.

Tanie gadżety do multimedialne – gdzie ich szukać?

Dotąd gadżety związane z telefonami dostępne były tylko w wyspecjalizowanych sklepach lub w punktach obsługi klienta związanych z danym producentem smartfonów. Jednak dziś coraz częściej dedykowane do telefonów gadżety możemy kupić na przykład w wielkopowierzchniowych sklepach. Takie rozwiązanie jest ze wszech miar korzystne dla klientów. Gadżety dostępne w takich sklepach są najczęściej tańsze. Supermarkety i sklepy wielko powierzchniowe mogą pozwolić sobie na naliczanie niższej marży, gdyż wykazują się dużo większą miesięczną sprzedażą niż nawet największe sklepy internetowe. Odwiedzają na przykład sklep Action, zetkniemy się tam z dużo większym wyborem niż w wyspecjalizowanych tradycyjnych sklepach.

Niezbędne gadżety multimedialne do smartfonów – co warto mieć pod ręką?

Nowoczesne telefony oferują dziś wiele możliwości. I właściwie każdego dnia możemy mówić o nowo powstających kolejnych funkcjach. Gadżety do smartfonów, mogą poważnie zmienić twoje życie – uczynić je wygodniejszym i łatwiejszym. Jednym z takich gadżetów jest fingerbot – to małe pudełeczko z przyciskiem, którym możesz na przykład włączyć światło w pokoju lub komputer za pomocą smartfona. Możesz kupić kilka takich gadżetów i używać ich w całym domu.

Najpopularniejsze gadżety to jednak telefony sparowane ze smartfonem. Zegarek jest dostarczany z własną aplikacją na smartfony, która pozwala dostosować tarcze zegarka i wyświetlać informacje o tętnie, ciśnieniu krwi, saturacji krwi, krokach i czasie snu. Mogą być również używane jako przycisk do robienia zdjęć w smartfonie. Wewnątrz inteligentnego gadżetu znajdują się słuchawki TWS, a sam zegarek jest ich etui. Słuchawki automatycznie łączą się ze smartfonem.

Dużą popularnością cieszy się też SoundBoom – stacja dokująca ze wbudowanym głośnikiem Jest to bezprzewodowa stacja dokująca głośników. Pełni funkcję podstawki pod smartfona. Po umieszczeniu na nim telefonu dźwięk automatycznie rozpocznie odtwarzanie przez SoundBoom.

Unravel to zaś modułowa ładowarka do trzech urządzeń. W niskiej cenie możesz kupić 3-blokową modułową ładowarkę bezprzewodową. Jest bardziej odpowiednia dla użytkowników urządzeń Apple, jednak przydaje się również właścicielom Androida. Jeden z bloków jest w stanie ładować Apple Watch, drugi AirPods, a trzeci smartfona. Wszystkie 3 jednostki są ładowane za pomocą ładowarki MacBook. Dodatkowo forma klocków pozwala na złożenie ich w trójkąt, zamieniając je w podstawkę pod telefon.

Słuchawki, powerbanki, kable USC – gdzie je znaleźć?

Wszystkie produkty dedykowane smartfonom znajdziesz dziś w sklepach wielkopowierzchniowych czy salonach znajdujących się w galeriach. Tego typu nowo powstające sklepy oferują dużo większą liczbę produktów niż dotychczasowe sklepy specjalistyczne. Oprócz ogromnego wyboru, możemy też liczyć na fachową poradę ze strony pracowników sklepu oraz system zwrotów i wymiany sprzętu. Sklep należący do sieci, szybciej pozwoli nam na wymianę produktu, który z jakiegoś powodu nie spełnia naszych oczekiwań, niż mały sklep z używanymi telefonami i gadżetami. Z pewnością jednym z powodów, aby wybrać sklepy wielko powierzchniowe jest cena gadżetów. Ta często jest nawet o 30% niższa.

Czy warto szukać informacji w gazetkach promocyjnych?

Gazetki promocyjne to cenne źródło informacji, zwłaszcza dla tych klientów, którzy szukają okazji, aby poszukiwany przez siebie produkt, kupić w dużo korzystniejszej cenie. Gazetki promocyjne nie tylko dostarczą nam informacji o obniżce ceny i jej wysokości, ale też pozwolą odpowiednio wcześniej zaplanować zakupy, tak aby móc się do nich przygotować finansowo. Dzięki temu jesteśmy stanie wymarzone produkty, kupować 30% lub nawet 50% rabatem. W przypadku gadżetów multimedialnych czy dedykowanych do smartfonów, których ceny często sięgają kilkuset złotych, 50% obniżka ceny pozwala na zaoszczędzenie dużej ilości pieniędzy. Gazetki promocyjne online https://blix.pl/sklep/action mają też te zaletę, że oferta w nich zawarta obowiązuje w każdym sklepie danej sieci. Oznacza to, że nie musisz już szukać odpowiedniego sklepu, a wystarczy, że udasz się do najbliższego, sygnowanego przez daną sieć handlową.

Udostępnij
Zobacz także