Konferencje

TechCamp#21 Zostań ekspertem w mobile! Patronat MobileTrends.pl

Uwaga! To ściśle tajny komunikat, przeznaczony jedynie dla pasjonatów technologii przyszłości. Jeśli nie możesz oderwać się od Androida, iOS nie daje Ci spać, a dodatkowo programujesz na Windows Phone – nie możesz przegapić najbliższego odcinka TechCampu. Wejdź razem z nami do świata technologii mobilnych już 20 listopada. Rejestracja trwa!
Zarejestruj się bezpłatnie na www.techcamp21.evenea.pl
Zastanawiałeś się kiedyś co może mieć wspólnego ze sobą mobile, bambusowa chata i bankowość? Otóż okazuje się, że całkiem sporo, zwłaszcza jeśli w grę wchodzą rozwiązania wykorzystujące technologiczne narzędzia. O tym nietypowym połączeniu podczas TechCampu opowie Krzysztof Kogutkiewicz z Miquido. Ponadto od specjalistów z Grupy Unity dowiesz się jak stworzyć nowoczesną aplikację z intuicyjnym interfejsem, dopasowaną do najpopularniejszych mobilnych systemów operacyjnych. Dodatkowo weźmiesz udział w prawdziwym „Starciu Tytanów”, gdzie doświadczeni developerzy odkryją kulisy swojej pracy z najpopularniejszymi systemami. Kto ma więcej urządzeń, lepszych rozwiązań? Ocenicie sami!
W czasie TechCamp#21 przyjrzymy się najpopularniejszym mobilnym systemom operacyjnym by jeszcze lepiej zrozumieć trendy, które rządzą technologiami mobilnymi. Na scenie zakrólują Android, Windows Phone oraz iOS, a my przeanalizujemy je od strony kodu i dowiemy się jakim wyzwaniom muszą sprostać developerzy. Już 20 listopada w Klubie Żaczek, o 19:00 dowiemy się, która technologia mobilna ma najwięcej zwolenników. Jedno jest pewne – jeśli kochasz technologie mobilne równie mocno jak my, nie może Cię zabraknąć.
Wiedzą tradycyjnie dzielimy się bezpłatnie, ale niezbędna jest rejestracja na www.techcamp21.evenea.pl. Dla wszystkich uczestników oprócz merytoryki na najwyższym technologicznym poziomie zapewniamy gorącą pizzę.
Na wydarzenie zaprasza organizator Akademia Unity wraz z partnerami Miquido, Kei.pl, Pracuj.pl oraz partnerem strategicznym Województwem Małopolskim. Serwis MobileTrends.pl objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Udostępnij
Zobacz także