Konferencje
Mobile Trends

Tu warto być! Edycja wiosna – lato 2014, cz. 1

Okres wiosenno–letni sprzyja różnorodnym wyjazdom czy wycieczkom krajoznawczym. Wiadomo powszechnie, że podróże kształcą, ale gdyby walory wypoczynkowe wzbogacić solidną dawką biznesowej wiedzy o nowych technologiach? Tak się składa, że najbliższe miesiące obfitują w wiele interesujących wydarzeń dotyczących branży mobilnej. Z tego też powodu proponujemy połączyć przyjemne z pożytecznym i do walizki, oprócz ubrań i kosmetyków, spakować także bilet na konferencję! Oto kilka najciekawszych wydarzeń w nadchodzącym czasie:
1. The Next Web Europe Conference, 24-25 kwietnia, Amsterdam, Holandia
Konferencja organizowana przez jeden z najważniejszych portali technologicznych na świecie – to musi być hit! Dwa dni szczelnie wypełnione kreatywnymi ideami, nieszablonowymi rozwiązaniami i dyskusjami o przyszłości. Konferencja zapowiada się jako niezwykle inspirująca dla wszystkich działających w branży IT, również w mobilnym jej odłamie. Wśród prelegentów m.in. przedstawiciele Intela i Google Venture. A wszystko w tak lubianej przez Polaków krainie wiatraków i tulipanów.
Tutaj wideo podsumowujące poprzednią edycję:

2. M2M World Congress,  24-25 kwietnia, Londyn, Wielka Brytania
Jeżeli nie Amsterdam to może deszczowy i wietrzny, ale urzekający swoją zabytkową architekturą Londyn? Stolica Wielkiej Brytanii jest prawdziwym zagłębiem  eventów technologicznych, ale M2M to coś zupełnie wyjątkowego. Jest to konferencja całkowicie poświęcona nowemu trendowi jakim jest Internet of Things – stąd też nazwa M2M, czyli machines to machines. Agenda imprezy prezentuje się naprawdę imponująco. Po owocnym dokształceniu się, doskonałym zakończeniem dnia może być turne po słynnych londyńskich klubach, gdzie rodziły się takie gatunki muzyczne jak jungle, acid techno, czy dubstep… Zawsze można też odwiedzić znajomych ;).
3. NEXT Berlin, 5-6 maja, Berlin, Niemcy
Tuż za naszą zachodnią granicą w dniach 5-6 maja szykuje się naprawdę ciekawe wydarzenie. Przedsiębiorcy z całego świata zjadą się w tych dniach do Berlina, by posłuchać o najnowszych trendach w marketingu i technologiach. Tegoroczną edycję zdominowały zdecydowanie tematy związane z szeroko pojętym mobile. Wśród prelegentów m.in. Thomas de Maizière – Minister Spraw Wewnętrznych Niemiec, przedstawiciele BMW, Nokii, Bosha oraz ogromna liczba kreatywnych start-upowców! Po konferencji polecamy spacer do Bramy Brandenburskiej albo wycieczkę do futurystycznego centrum Sony.
4. Targi Mobile-IT oraz Mobile Trends for Business, 24-25 maja, Kraków, Polska
Nie musimy wyjeżdżać w kraju by otrzymać solidną dawkę inspirującej wiedzy o mobilnych technologiach! W maju, urokliwy Kraków po raz kolejny stanie się polską stolicą mobile! Mobile Trends for Business to świetna okazja by posłuchać o najnowszych zastosowaniach mobilnych technologii w szeroko pojętym biznesie. Odbywające się równolegle targi Mobile-IT to szansa dla przedsiębiorców by zaprezentować szerokiej publiczności swoje dokonania, zarówno z zakresu software jak i hardware. W wolnej chwili warto posiedzieć pod parasolami na Rynku, odwiedzić Wawel i Sukiennice, a także przespacerować się  na magiczny Kazimierz.
A tak było na poprzedniej edycji konferencji Mobile Trends:

Udostępnij
Mobile Trends
Zobacz także