Konferencje

Wielkanocny Zajączek Google przynosi prezenty-niespodzianki na Androida

Google uwielbia robić niespodzianki – niektóre z wyszukiwarkowych Google Doodles przeszły już do historii. Niezależnie od tego, którą wersję Androida posiadasz, Google przygotowało dla Ciebie małą niespodziankę z okazji Wielkanocy. My podpowiadamy, jak je znaleźć.

Android 4.0 Ice Cream Sandwich

Jeśli posiadasz Androida 4.0, na Twoim smartfonie czai się Nyandroid. Aby ujawnił się on na twoim ekranie, musisz wejść w Ustawienia, Informacje o telefonie i stukać w numer wersji systemu, dopóki nie ujrzysz Nyandroida.

Android (4.1, 4.2 i 4.3) Jelly Bean

Dla żelkowej wersji Androida Google przygotowało niekończącą się grę, oczywiście żelkową. Podobnie jak w przypadku Ice Cream wejdź w Ustawienia, Informacje o telefonie i znowu stukaj w numer wersji, dopóki nie zobaczysz uśmiechniętej, czerwonej fasolki. Stuknij w nią jeszcze raz i ciesz się żelkami fruwającymi bez końca po twoim ekranie.

Anroid (4.4) KitKat

Dla posiadaczy KitKata Google przygotowało grę polegającą na przesuwaniu kafelków, przedstawiających różne słodkości. Aby się do niej dostać, musisz postępować tak samo, jak w przypadku pozostałych wersji – wejść w Ustawienia, Informacje o telefonie i stukać w numer wersji, dopóki nie zobaczysz znajomego batonika KitKat. Stuknij w niego i ciesz się grą.
Życzymy udanej zabawy i bardzo mokrego Dyngusa!
Źródło:
http://www.businessinsider.com/android-easter-eggs-2014-4

Udostępnij
Zobacz także