Konferencje
Mobile Trends

Wydarzenie, które musisz zapisać w swoim kalendarzu. Mobile Trends Conference 2016 oraz Targi Mobile-IT już za kilka dni!

Rozpoczynamy wielkie odliczanie do największej w Polsce konferencji poświęconej mobilnym technikom i technologiom Mobile Trends Conference oraz 3. Targów Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych Mobile-IT. Odbywające się równolegle wydarzenia będą miały miejsce już niebawem, w dniach 17-19 lutego w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Expo Kraków i zgromadzą wszystkich tych, którzy żądni są wiedzy, nowych kontaktów, ciekawych spotkań i dobrej zabawy.
W tym roku jest wiele powodów do świętowania. Potwierdzają to liczby. Podwójne urodziny, 5-lecie konferencji Mobile Trends Conference oraz 20-lecie firmy Targi w Krakowie, organizatora Targów Mobile-IT. 30 prelegentów, 17 kategorii w przyznawanych każdego roku nagrodach Mobile Trends Awards, blisko 60 wystawców oraz ponad 30 patronów medialnych. To wszystko świadczy o rosnącej sile targów i konferencji. Kto jeszcze nie zdążył się zarejestrować niech odwiedzi stronę www.2016.mobiletrends.pl.

Targi Mobile-IT to miejsce gdzie profesjonalizm łączy się z pasją

Zmieniona formuła zbliżających się Targów Mobile-IT sprawi, że odwiedzą je zarówno osoby, które na co dzień związane są z branżami: mobile, e-commerce, IT oraz pasjonaci nowych technologii. Najmocniejszą stroną targów są sami Wystawcy. Udział potwierdziły takie firmy jak: ATDI, Bitcave, EET Europarts, Forcetop, Freshmail, Fujitsu, Gromar, iBox, KISS Digital, Oktawave, Pixel Legend, Ram Mounts, Redexperts, SARE, SerwerSMS.pl, Shoper, Skill and Chill, SMSAPI, Western Digital i wiele innych.
20150212_twk_00496Na stoiskach Wystawców prezentowane będą urządzenia mobilne, od tych noszonych na co dzień, poprzez akcesoria z zakresu m-Health, na Internecie Rzeczy kończąc. Odwiedzający będą mogli zobaczyć m.in.: akcesoria do urządzeń mobilnych, nowoczesne pulsometry sterowane przy pomocy smartfona, głośniki domowe oraz do zastosowań outdoor, akcesoria medyczne współpracujące ze smartfonami, systemy bezpieczeństwa do mieszkania lub domu, mobilnie sterowaną elektronikę użytkową czy okulary do rozszerzonej rzeczywistości. Oczywiście nie zabraknie również najnowszych tabletów i smartfonów.
Nowością na Targach będzie Strefa Kariery, zatem tegoroczni Wystawcy nie tylko będą prezentować swoje produkty i usługi, ale także przedstawią aktualne oferty pracy w różnych działach swoich firm. To idealne miejsce na znalezienie nowej pracy.
20150212_twk_00718Na terenie wystawy odbędą się spotkania z ekspertami e-commerce, marketingu mobilnego czy bezpieczeństwa w sieci. Ciekawie zapowiadają się również warsztaty, które poprowadzi Fundacja Małopolskie Centrum Transferu Technologii. Będzie to okazja do spotkania z ekspertami w zakresie pozyskiwania dofinansowania ze środków publicznych na każdym etapie rozwoju firmy.
Szczegółowy program strefy WorkShops znajduje się na stronie www.2016.mobiletrends.pl/program.
Nie będziemy jednak zdradzać wszystkich niespodzianek. Zainteresowanych zachęcamy do rejestracji online, która pozwala na bezpłatny udział w targach i warsztatach WorkShops i dołączenia do grona wszystkich tych, którzy interesują się tak szybko rozwijającą się branżą.

Wiedza, innowacje, inspiracje – Mobile Trends Conference 2016

Mobile Trends Conference 2016 na przestrzeni pięciu lat swojego istnienia rozrosło się ponad trzykrotnie, z roku na rok zmieniając się, by móc zapewnić swoim uczestnikom jak najwięcej wiedzy i inspiracji w świetnej atmosferze. Konferencja MTC to miejsce nie tylko dla pracowników branży mobilnej – świetnie odnajdą się tu również informatycy, makretingowcy, managerowie i biznesmeni, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami w mobile’u.
IMG_4618Oprócz prelekcji o tematyce Business (17 lutego) oraz Development (19 lutego), 18 lutego odbędzie się Inspiration Day, na którym poruszone zostaną zagadnienia nie tylko z branży mobilnej. Tego dnia usłyszeć będzie można m.in. Adama Kornackiego, dziennikarza, producenta i prezentera TVN Turbo, a zarazem wielkiego pasjonata sportów samochodowych oraz motoryzacji. Wystąpią również m.in. Michał Kracik, który zaprojektował hełm do amerykańskiego supernowoczesnego skafandra kosmicznego BioSuit czy Marcin Piątkowski, który znalazł się na liście najbardziej utalentowanych innowatorów, przedsiębiorców i liderów, którzy nie ukończyli 30. roku życia wg magazynu Forbes za projekt JIVR Bike – inteligentnego składanego roweru elektrycznego. To oczywiście nie wszystko – Mobile Trends Conference to ponad 30 cenionych mówców, gotowych podzielić się swoim doświadczeniem z uczestnikami.
Podczas Inspiration Day będzie miał również blok case studies, podczas którego analizowane będą przykłady konkretnych zrealizowanych projektów. To świetne źródło wiedzy, bowiem najlepiej uczymy się na praktycznych przykładach, obserwując, co zdaje egzamin, a co nie.
IMG_590318 lutego branża pozna twórców najlepszych rozwiązań i projektów mobilnych minionego roku. To właśnie wtedy zostaną wręczone nagrody Mobile Trends Awards 2015. Wieczór uświetni występ Karoliny Leszko, znanej z programów „The Voice of Poland” oraz „Must Be the Music”.
To wszystko i wiele, wiele więcej już 17-19 lutego w Krakowie. Musicie tam być razem z nami!
Sponsorami wydarzenia są: PKO Bank Polski, Western Digital, Nespresso (gwarantujący pyszną kawę dla uczestników konferencji MTC), a także mobee dick oraz SMSAPI. Patronat merytoryczny nad wydarzeniem sprawuje IAB Polska. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego oraz Marszałka Województwa Małopolskiego Jacka Krupy. Patronat honorowy nad Mobile Trends Awards sprawuje Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Partnerem strategicznym Mobile Trends Conference jest Województwo Małopolskie. Wśród partnerów znajdują się m.in. Microsoft, Uber oraz praca.pl. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło ponad 30 serwisów (między innymi Wirtualna Polska, money.pl, Interia, Gazeta.pl, RP.pl, praca.pl, Firmer czy radio Eska – pełna lista patronów znajduje się na oficjalnej stronie wydarzenia).
Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie www.2016.mobiletrends.pl.
Mobile Trends Conference – 17-19 lutego 2016
Miejsce: EXPO Kraków
Rejestracja: www.2016.mobiletrends.pl/konferencja-zapisy
Prelegenci MTC: www.2016.mobiletrends.pl/konferencja-prelegenci
Program MTC: www.2016.mobiletrends.pl/konferencja#program
Targi 18-19 lutego 2016
Miejsce: EXPO Kraków
Wystawcy: www.2016.mobiletrends.pl/wystawcy
Informacje dla wystawców: www.2016.mobiletrends.pl/informacje-wystawcy
Relacja z poprzedniej edycji na https://youtu.be/njEk5abO_Tw?ist=PLnF5Cd9tqfBwRrSh7zQ630SRTXk7xf1gL
Organizatorami wydarzenia są Targi w Krakowie Sp. z o.o. oraz ClickMaster Polska.

Udostępnij
Mobile Trends
Zobacz także