Konferencje

Wygraj tablet i 2-miesięczny staż w redakcji MobileTrends.pl!

Masz lekkie pióro? Z zainteresowaniem śledzisz wszystkie mobilne trendy i nowości? Bez smartfona czujesz się jak bez ręki? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie w sympatycznej atmosferze? Chcesz zobaczyć swoje nazwisko na ogólnopolskim portalu o trendach mobilnych?
Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, koniecznie zgłoś się do nas! Serwis MobileTrends.pl, którego właścicielem jest firma ClickMaster Polska, organizuje konkurs o staż w redakcji portalu Mobile Trends!

Konkurs składa się z dwóch etapów:

  1. Zgłoś się do pierwszego etapu – napisz autorski artykuł* dotyczący wybranego przez Ciebie mobilnego trendu, wydarzenia lub newsa – czegokolwiek, co właśnie dzieje się w świecie mobile i przykuwa Twoją uwagę. Artykuł opatrz chwytliwym tytułem do 50 znaków, a treść zmieść w 2000 znaków. Artykuł prześlij na adres staz@mobiletrends.pl, w tytule wpisując „Konkurs o staż”. Termin przyjmowania zgłoszeń do 10 lipca 2014.
  2. Do drugiego etapu przejdzie 5 autorów najlepszych artykułów. Ten etap konkursu polegać będzie na spędzeniu jednego dnia w redakcji Mobile Trends, podczas którego weźmiesz udział w krótkim szkoleniu oraz będziesz miał szansę zaprezentować nam swoje talenty i możliwości na żywo :).

Najlepszy z najlepszych wygra 2 miesiące stażu w Krakowie w redakcji serwisu MobileTrends.pl. Po zakończeniu stażu zwycięzca otrzyma również tablet SAMSUNG GALAXY TAB 7.0 Wi-Fi + 3G. Jeśli współpraca będzie owocna dla obydwu stron,  możesz stać się stałym członkiem redakcji Mobile Trends.
Zapraszamy do udziału!
Etap 1: Zgłoszenia do 10 lipca 2014
Etap 2: Dzień w redakcji: 14-18 lipca 2014
Ogłoszenie zwycięzcy: 19 lipca 2014
Staż**: 21 lipca – 12 września 2014
* wszystkie plagiaty oraz kopie będą automatycznie dyskwalifikowane.
** staż trwa 8 tygodni, dokładny termin zostanie ustalony ze zwycięzcą.
Regulamin konkursu: regulamin-staz.pdf.
Zdjęcie:
Syda Productions © Więcej zdjęć na Fotolia.pl

Udostępnij
Zobacz także