Konferencje
Mobile Trends

Wyślij zgłoszenie do Mobile Trends Awards 2013!

16 stycznia 2014 roku w Krakowie odbędzie się gala wręczenia prestiżowych nagród dla branży mobilnych technologii – Mobile Trends Awards. Najlepsze firmy i instytucje otrzymają statuetki w 16 kategoriach.  Zgłoszenia można wysyłać do 2 grudnia.
Nagrody Mobile Trends Awards zostaną przyznane po raz trzeci. Podczas poprzednich edycji zostało wyróżnionych około 130 projektów. Propozycje można zgłaszać do 2 grudnia. Ze zgłoszonych firm zostaną wyłonione nominacje, z których Kapituła Konkursowa, wybierze zwycięzców. Nowością w tym roku jest głosowanie internatów – każdy będzie mógł oddać głos na swój ulubiony projekt lub firmę! Zwycięzcy głosowania internautów, otrzymają dodatkowe punkty w rywalizacji o pierwsze miejsce i statuetkę. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie: 2014.MobileTrends.pl/MobileTrendsAwards

Znamy już program Mobile Trends Conference 2014!

Zapraszamy również na międzynarodową konferencję, podczas której aż 27 prelekcji! Wybitni specjaliści z branży mobilnych technologii, z Polski i ze świata, podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą o najnowszych na rynku trendach.
Pierwszego dnia – Business Day – wysłuchamy prelekcji dotyczących szeroko pojętego mobile marketingu. Konferencję rozpocznie prelekcja Karola Kopańko, który opowie jak przedsiębiorcy mogą trafić do „generacji Y”, czyli osób, które przez cały czas funkcjonują na styku świata wirtualnego i realnego. Ze Stanów Zjednoczonych przyleci Steven Hoober, który projektuje mobilne rozwiązania od 1999 roku. Podczas prelekcji zatytułowanej „Getting Good UX Into Mobile” Steven podzieli się swoimi receptami na sukces w tworzeniu aplikacji mobilnych, tak by zawsze przynosiły one oczekiwany zysk dla twórcy. Swoją prelekcję wygłosi również Roman Łoziński, strateg firmy K2. Wytłumaczy on dlaczego robienie researchu boli i jak się przed tym bronić.
Drugi dzień – Development Day – to doskonała okazja dla programistów i innych specjalistów z branży IT, do poszerzenia swojej wiedzy z zakresu tworzenia aplikacji oraz stron przeznaczonych na urządzenia mobilne. Paul Verbeek, założyciel pierwszego Open Device Lab w Holandii oraz front-end developer, podczas swojej prelekcji „Device Advice” odpowie na pytanie jak dobrze i sprawnie przeprowadzać testy aplikacji na różnych urządzeniach. Honza Sladek to jeden z czołowych czeskich ekspertów z zakresu CSS i Responsive Web Design, które będą tematem jego prelekcji. Co współcześni developerzy zastawiają przyszłym pokoleniom oraz dlaczego mobile to kłamstwo, dowiemy się podczas prelekcji zatytułowanej „The Mobile Development We Leave Behind”, którą wygłosi User Interface Developer z Berlina – Horia Dragomir. Ponadto, wystąpią jeszcze prelegenci z Rosji, Niemiec, USA i oczywiście z Polski.
Pełny program konferencji oraz zapisy na: 2014.MobileTrends.pl

Warto się pospieszyć z zakupem wejściówki, ponieważ tylko do 11 listopada bilety w cenie 200zł za dzień!

Udostępnij
Mobile Trends
Zobacz także