Konferencje

Xiaomi 13T Pro – nowy model od chińskiego producenta

Marka Xiaomi zbudowała ogromną popularność wśród odbiorców sprzętu elektronicznego. Dobra cena w połączeniu z niezłymi jakościowo propozycjami sprawia, że to marka, której sprzęt cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Szczególną pozycję zajmują w tym wszystkim smartfony chińskiego producenta. Każda kolejna linia produktów stawia na innowacyjne rozwiązania, charakteryzuje się funkcjonalnością i doskonałą estetyką. Nie inaczej to wygląda jeśli chodzi o model Xiaomi 13T Pro.

Funkcjonalny smartfon – postaw na Xiaomi

Model Xiaomi 13T Pro należy do flagowych urządzeń producenta, natomiast jego cena jest niższa niż flagowców innych znanych producentów. Warto jednak podkreślić, że przy tym nie odstaje on jakościowo od innych firm. Model Xiaomi 13T Pro otrzymuje bowiem świetny ekran Amoled z taktowaniem 144 Hz, do tego wydajny procesor MediaTEK i aż 12 GB RAM, pamięć w opcji 256 i 512 GB, więc na przechowywanie plików nie będzie brakowało miejsca.

Doskonałe aparaty od Xiaomi

Podobnie jak w poprzednich latach, tak i obecnie firma Xiaomi stawia na funkcjonalny sprzęt, w którym silną pozycję mają zastosowane aparaty. Do dyspozycji użytkownika są więc aż 3 oczka znajdujące się z tyłu urządzenia i jeden aparat z przodu. Podstawowy aparat tylny to 50 Mpix z przysłoną f/1.9 i ogniskową 24 mm. Poza tym dołączony jest także teleobiektyw z tą samą przysłoną i ultraszerokokątny aparat 12 Mpix, mający przysłonę f/2.2. Przedni aparat to 20 mpix i również f/2.2. Natomiast to co w aparatach Xiaomi odgrywa istotną rolę to inteligentne oprogramowanie, które łącząc pracę wszystkich obiektywów pozwala uzyskać doskonałe efekty i świetnie prezentujące się zdjęcia.

Nie zapominamy o baterii

W modelu Xiaomi 13T Pro zastosowane zostało ogniwo, które ma 5000 mAh, co pozwala na swobodną pracę przez cały dzień, do tego ładowarka Hyper Charge z maksymalna mocą 120W. Do dyspozycji gniazdo ładowania USB C 2.0, OTG.

Urządzenie ze sporymi możliwościami

To co trzeba podkreślić, jeśli bierzemy pod uwagę model Xiaomi 13T Pro to fakt, że to urządzenie, które daje naprawdę spore możliwości. To co zaskakuje w urządzeniu Xiaomi to bez wątpienia świetnie spasowane elementy, które nie odstają w żaden sposób od droższych flagowców. Dodatkowo firma zaskakuje, ponieważ to co u innych już się nie pojawia nadal jest dostępne w opakowaniu ze smartfonami Xiaomi. Chodzi oczywiście o ładowarkę i to taką, która wykorzystuje możliwości szybkiego ładowania. Do tego również etui i nałożona fabrycznie folia, która chroni urządzenie przed uszkodzeniami.

Wśród ciekawych rozwiązań wprowadzonych przez Xiaomi jest między innymi opcja urządzenia, którego tył wykonany jest z poliuretanu. Dostępne tylko w oficjalnym sklepie Xiaomi, ale to interesująca opcja, ponieważ dodatkowo ochrona dla tyłu urządzenia, ryzyko uszkodzeń jest dużo mniejsze niż na szkle.

Xiaomi znów staje na wysokości zadania

Jeśli spojrzeć na możliwości techniczne Xiaomi 13T Pro okazuje się, że firma Xiaomi znów stoi na wysokości zadania i gwarantuje naprawdę atrakcyjny sprzęt w rozsądnej cenie. Jeśli więc ktoś stawia na flagowce, chce mieć wydajne urządzenie to sprzęt od chińskiego producenta może spełnić jego potrzeby. Model dostępny obecnie w dwóch kolorach, natomiast jeśli dla kogoś nie jest to najważniejsze to na pewno z technicznych możliwości tego urządzenia będzie faktycznie zadowolony i chętnie sięgnie po to urządzenie. Niezależnie od upodobań co do marki telefonów urządzenie Xiaomi zasługuje na sprawdzenie i polecenie dla tych, którzy szukają wydajnego smartfona.

Udostępnij
Zobacz także