Konferencje

Xperia Touch – więcej niż tylko gadżet

Na rynku produktów elektronicznych, niemal codziennie pojawiają się nowe urządzenia – gadżety, które mają sprawić, że wykonywanie różnych czynności będzie prostsze, sprawniejsze lub dostarczające więcej rozrywki. W praktyce, okazuje się, że w wielu przypadkach, ich działanie może pozostawiać sporo do życzenia, a dodatkowo, bawią tylko przez chwilę. Xperia Touch w żaden sposób nie wpisuje się jednak w ten schemat. Nie tylko spełnia wszystkie oczekiwania, ale przy bliższym poznaniu pokazuje coraz więcej możliwości. Xperia Touch to zdecydowanie coś więcej niż gadżet!

Xperia Touch – multigadżet

Xperia Touch to wyjątkowy interaktywny projektor, który obok funkcji rzutnika, można stosować do wyświetlania prezentacji, filmu czy gry wideo na ścianie. Daje również możliwość obsługi dotykowej za pośrednictwem obrazu rzucanego na płaską, poziomą powierzchnię. Wystarczy obrócić urządzenie! Obraz do obsługi dotykowej ma wielkość 23 cali i daje niemal nieskończone możliwości – jedynym ograniczeniem jest, w zasadzie, jedynie wyobraźnia użytkownika. Ekran może zamienić się w klawiaturę instrumentu, interaktywną planszę do gry, przy której bawi się cała rodzina, a także służyć do obsługi wszystkich aplikacji, które dostępne są na system Android. Projektor Xperia Touch można bowiem sparować ze smartfonem za pośrednictwem Wi-Fi, Bluetooth lub technologii NFC.

I do domu i do biura – uniwersalność zastosowań Xperia Touch

Xperia Touch to urządzenie niezwykle uniwersalne. Świetnie sprawdzi się w biurze, gdzie może być traktowane jako poręczny, przenośny i łatwy w obsłudze rzutnik, na którym można wyświetlać prezentację. W tym kontekście warto wspomnieć też o tym, że Xperia Touch jest doskonale zaprojektowana, a jej elegancki design będzie się bardzo dobrze komponował z przestrzenią nowoczesnego biura. Z drugiej strony Xperia Touch bardzo dobrze sprawdzi się też w domu – jako multimedialny, rozwijający gadżet dla dzieci, na którym mogą oglądać bajkę, uczyć się i bawić. To również interaktywna rozrywka dla dorosłych, którzy do Xperia Touch mogą podłączyć konsolę lub streamować na urządzenie ulubione filmy i seriale.

Poznaj Xperia Touch

Trudno w krótkich słowach podsumować Xperia Touch. Więcej szczegółów o wyjątkowym multigadżecie można znaleźć na blogu Sony Centre. Z całą pewnością można jednak stwierdzić, że urządzenie jest wyjątkowo funkcjonalne i daje tak wiele praktycznych zastosowań, że nie podzieli losu licznych gadżetów, które budzą duże zaciekawienie w momencie premiery, ale w praktyce nie sprawdzają się i szybko tracą zainteresowanie. W przypadku Xperia Touch można być pewnym, że z czasem pozwoli odkryć coraz więcej swoich możliwości, tym samym stając się prawdziwym hitem branży elektronicznej. Tej wyjątkowy gadżet dostępny jest wyłącznie w sklepie Sony Centre: https://scentre.pl/shop/product/show?produkt=xperia_touch__wiecej_niz_projektor

Udostępnij
Zobacz także