Konferencje

YouTube udostępnia aplikację na Apple Watch, ale tylko dla wybranych

Brakowało Ci YouTube Music na Twoim Apple Watch’u? Już od kilku dni użytkownicy YouTube Music Premium mogą cieszyć się przeglądaniem kolekcji muzycznych, sterować odtwarzaniem i wybierać opcje przesyłania bezpośrednio z Apple Watcha.

Czego potrzebujesz aby uruchomić YouTube Music? 

Aby uruchomić YouTube Music wymagany jest Apple Watch Series 3 lub nowszy i zainstalowany minimum watchOS 6. To nie wszystko! Potrzebujemy również aktywnej subskrypcji YouTube Premium lub YouTube Music Premium.  

Co z posiadaczami zegarków z technologią Wear OS od Google?

Jeżeli zdecydowałeś się na smart zegarek z technologią Wear OS, to niestety musisz jeszcze trochę poczekać na YouTube Music. Google w pierwszej kolejności zadbało o klientów Apple niż własnego systemu. Na swoim blogu YouTube jedynie pisze, że wkrótce podadzą dodatkowe informacje, więc z niecierpliwością czekamy na szczegóły o dacie premiery dla systemu Wear OS. 

Czy YouTube Music pokona jednego z głównych konkurentów i jedną z najpopularniejszych aplikacji do słuchania muzyki – Spotify? Przekonamy się wkrótce. Warto pamiętać, że wszystko zależy od tego czego oczekujecie po danym producencie. Z jakiej platformy najczęściej korzystacie do słuchania muzyki? YouTube Music, Spotfiy, Tidal czy może Amazon Music? 

Źródło: https://blog.youtube/news-and-events/youtube-music-now-available-apple-watch

Udostępnij
Zobacz także