Konferencje

Zaćwierkaj z Mastercard na 27. Finał WOŚP!

W tym roku, już po raz drugi, wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będą wyposażeni w oficjalne „wirtualne puszki”, czyli eSkarbonki od Mastercard. Dzięki temu każdy darczyńca będzie mógł szybko i wygodnie wesprzeć WOŚP nawet bez wychodzenia z domu.

eSkarbonki – puszki na miarę czasów

We współpracy z Mastercard powstały specjalne eSkarbonki – narzędzie wspierające kwestowanie, które utworzyć można na platformie iWolontariusz. Dzięki nim wolontariusze WOŚP mogą zbierać datki na trzy sposoby: z tradycyjną, tekturową skarbonką, z terminalem płatniczym, a także za pomocą elektronicznej skarbonki. Wystarczy, że udostępnią wygenerowany przez siebie link, np. na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Konkurs Bezcenne Niespodzianki dla założycieli eSkarbonek

Pierwszy raz były one używane w zeszłym roku i od razu cieszyły się popularnością. Swoje „wirtualne puszki” założyło wtedy ponad 2 200 pełnoletnich wolontariuszy. Suma wszystkich wpłat za ich pomocą wyniosła blisko 170 tysięcy złotych. Zaletą elektronicznych skarbonek jest też fakt, że nie są one aktywne tylko w dniu Finału na stronie eskarbonka.wosp.org.pl. Każdy założyciel skarbonki będzie mógł wziąć udział w konkursie Bezcenne Niespodzianki. W jego ramach Mastercard zrealizuje pomysł wybranego wolontariusza na sprawienie przyjemności jego Orkiestrowym przyjaciołom.

Zatweetuj #MastercardGraZWOŚP

Kolejny raz odbędzie się także akcja na Twitterze z hashtagiem #MastercardGraZWOŚP. Za wpis każdego, unikalnego użytkownika opublikowany w dniu Finału na Twitterze Mastercard przekaże 5 złotych na konto Orkiestry. Jak co roku Mastercard jest też mecenasem Światełka do Nieba, które w tym roku będzie miało nową odsłonę.

Aukcja charytatywna na Allegro – Rolls-Royce od Mastercard i Braci Collins

Darczyńców z kolei może zainteresować niezwykła licytacja w ramach aukcji Allegro dla WOŚP – Rolls-Royce od Mastercard i braci Collins. Zebrane w ramach 27. Finału WOŚP datki zostaną przekazane na sprzęt dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Źródło: Informacja prasowa

Udostępnij
Zobacz także