Konferencje

Zalety telewizji z Internetem w jednym zestawie

Czy usługi od różnych dostawców można ze sobą łączyć? Czy podpisując dwie oddzielne umowy, można skorzystać z rabatów? Usługi łączone w ramach współpracujących ze sobą dostawców są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem. To nie tylko pomysł na dostęp do szerokiej oferty telewizji i szybkiego Internetu, ale także możliwość decydowania o domowym budżecie.

Dlaczego warto łączyć usługi?

Każdy z nas potrzebuje dziś bieżącego kontaktu z rodziną i przyjaciółmi oraz dostępu do szybkiego Internetu, nie tylko do pracy, ale też edukacji i rozrywki. W trakcie wspólnych wieczorów z najbliższymi czekamy na premiery najnowszych seriali i filmów. Chcemy na żywo emocjonować się największymi wydarzeniami sportowymi, szczególnie tymi z udziałem Polaków. Jeśli sporządzimy listę usług i pakietów, z których korzystamy w ciągu każdego dnia, z pewnością będzie ona sporych rozmiarów. Najlepsi dostawcy łączą więc siły, aby sprostać naszym oczekiwaniom. Współpracując ze sobą, tworzą usługi łączone, które poza wysoką jakością, niosą za sobą również atrakcyjne rabaty.

Czy wiesz, że możesz łączyć telewizję od Polsat Box, która oferuje bogatą ofertę kanałów, z szybkim Internetem od Plusa w technologii 5G? A jeśli masz do tego telefon w Plusie, możesz aktywować rabat smartDOM. To przykład nowoczesnych rozwiązań, które dostępne są dla każdego. Połączenie telewizji z Internetem jest korzystne z uwagi na stosunek jakości usług do ceny. W ramach usług łączonych zyskujesz:

  • dostęp do kanałów dostępnych w TV Polsat Box przez pierwszy miesiąc bez opłat,
  • dekoder 4K z opłatą jednorazową, której wysokość sprawdzisz na stronie internetowej https://sklep.polsatbox.pl/zestawy-internet-tv,
  • abonament za Internet z rabatem, jeśli zdecydujesz się na e-fakturę,
  • 120 GB transferu (po wykorzystaniu pakietu prędkość transmisji spada do 1 Mb/s),
  • Internet 5G w cenie abonamentu,
  • możliwość zakupu nowoczesnego routera w korzystnym systemie ratalnym.

Jeśli interesują cię szczegóły, sprawdź ofertę na stronie internetowej Polsat Box.

Co zyskasz, decydując się na usługi łączone?

Poza atrakcyjnymi rabatami, usługi łączone można dobierać bardzo elastycznie, również jeśli chodzi o telewizję. W ten sposób dopasowujesz ofertę do potrzeb domowników, ale też możliwości budżetu. Wybierz pakiet podstawowych programów telewizyjnych, jeśli nie korzystasz z kanałów tematycznych, nie jesteś kinomaniakiem, a telewizję traktujesz jako źródło informacji.

Często oglądasz telewizję poza domem? Wybierz opcję, w której telewizję będziesz mógł oglądać również na urządzeniach mobilnych, a co więcej wracać do programów czy premier, których nie mogłeś obejrzeć w dniu emisji.

Jesteś prawdziwym kinomaniakiem? Masz zaznaczone w kalendarzu daty premier i wydarzeń sportowych? Dla takich osób jest oferta rozmiaru L! Sprawdź na stronie Polsat Box, co możesz zyskać. Pamiętaj, że maksymalny dostęp to również atrakcyjne rabaty.

Udostępnij
Zobacz także