Konferencje
Mobile Trends

Zarządzanie urządzeniami mobilnymi FAMOC MDM za darmo dla szpitali i placówek edukacyjnych

W aktualnej sytuacji gospodarczej niewiele jest branż, których nie dotknąłby kryzys związany z problemem koronawirusa. Od wielu tygodni wszyscy się z nim zmagamy, reorganizujemy swoją pracę, pracujemy zdalnie, próbujemy nowych narzędzi – wszystko po to, aby odpowiednio realizować swoje codzienne zadania. Są jednak takie sektory, które na co dzień mierzą się z jeszcze większymi wyzwaniami. Dlatego polska firma Famoc S.A. postanowiła wesprzeć pracowników opieki medycznej oraz placówek edukacyjnych.

Roczna darmowa licencja na zarządzanie urządzeniami mobilnymi

Zarządzanie i bezpieczeństwo urządzeń mobilnych to narzędzie istotne w każdej branży. Odpowiednie zabezpieczenie wrażliwych danych pacjentów, a także wsparcie technologiczne w zdalnym nauczaniu dla pracowników placówek edukacyjnych to istotna pomoc dla obu sektorów.

Korzystając z platformy FAMOC manage użytkownicy mogą również m.in. zdalnie zarządzać rozproszonymi urządzeniami, wymusić restrykcje bezpieczeństwa czy zdalnie zainstalować potrzebne aplikacje – dotyczy to wszystkich urządzeń mobilnych, niezależnie od systemu operacyjnego. To spore usprawnienie codziennej pracy, które zwłaszcza w sektorze edukacyjnym i zdrowotnym w okresie wytężonej pracy może okazać się nieocenione.

Dlatego właśnie dla instytucji edukacyjnych oraz placówek służby zdrowia, Famoc S.A. uruchomił darmową roczną licencję na system FAMOC manage do tysiąca urządzeń. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy na adres sales@famoc.com.

Więcej o platformie FAMOC manage.

Regulamin promocji.

Udostępnij
Mobile Trends
Zobacz także