Konferencje
Co w mobile piszczy - zestaw konferencji do końca roku 2021

Co w mobile piszczy – zestaw konferencji do końca roku 2021

Chcąc pozostać aktywnymi w branży powinniśmy raz na jakiś czas wybrać się na wydarzenie, które pozwoli nam zdobyć nowe umiejętności, ugruntować swoją wiedzę, bądź poznać nowe osobistości z biznesowego świata. Specjalnie w tym celu przygotowaliśmy zestawienie najbliższych konferencji.

Podążając za serwisem Marketerplus.pl udział w konferencji  daje nam mnóstwo możliwości.  W trakcie ich trwania mamy okazję poznać oryginalne, świeże koncepcje i nowatorskie rozwiązania dla branżowych problemów. Marketer upomina także, że nawet człowiek czy firma, którzy nie są jeszcze w gronie ścisłych liderów w swoim fachu to mogą się nimi stać dzięki udziałom w takich eventach. Na tak dużych wydarzeniach możemy od podszewki poznać działania naszej konkurencji, zobaczyć kim dokładnie są i co sobą reprezentują. Poznamy też sposób komunikowania się profesjonalistów i będziemy mieli punkt odniesienia dla naszych przyszłych celów i założeń, co może pobudzić naszą wizję i ambicję.

Konferencje Marketingowe

Za nami jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w świecie marketingu, czyli konferencja I <3 Marketing! Odbyła się ona w dniach 21-24 września 2021. Była to dwunasta edycja konferencji, tym razem stacjonarna – tradycyjnie w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie. Wydarzenie miało odświeżoną formułę, w której codziennie mogliśmy zobaczyć 10 prelegentów, a ich wystąpienia były przeplatane panelami dyskusyjnymi dotyczącymi prezentacji. 

Networkingowy październik na Pomorzu

W dniach 14-15 października tego roku, w Gdańsku odbędzie się dwudniowe wydarzenie dla marketerów i startupowców, czyli Infoshare. Jest to znany event ze względu na międzynarodową gamę gości, a w tym roku będzie między innymi prelegent Craig Spence ze Spotify albo Janina Bąk, autorka książki pt. “Statystycznie mówiąc. Ile czekolady musisz zjeść, aby zdobyć Nagrodę Nobla?”, która sprzedaje się w stu tysiącach sztuk egzemplarzy rocznie. Infoshare jest skierowana głównie dla świata  IT, twórców aplikacji i oprogramowania, założycieli startupów, inwestorów, korporacjonistów i marketerów.  Konferencja porusza tematykę techniki, technologii, trendów w biznesie i innowacji w marketingu. Wydarzenie odbędzie się także online, a bilety na wydarzenie dostępne są tutaj.

Content Marketing i webwriting – jak budować strategię i realizować działania w ramach marketingu treści

Wydarzenie odbędzie się online, 29 października na platformie webowej MMCPolska. Będą poruszane na niej między innymi takie zagadnienia jak: strategia content marketingowa, typologia contentu w zależności od celu – od brandingu do sprzedaży, dystrybucja treści, e-mail marketing, neuromarketing, redagowanie i zasady budowania przekazu w internecie. Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich content marketerów, a zwłaszcza digital marketerów, pijarowców i specjalistów e-marketingu.

Social Media Week Warsaw #2021

Social Media Week to event, a raczej cały ich cykl, który jest co roku organizowany w 23 miastach, od Kijowa poprzez Mediolan, aż po Nowy Jork. W Warszawie 23 listopada będziemy mogli posłuchać o wykorzystaniu sztucznej inteligencji i jej konsekwencji dla przyszłego świata mediów społecznościowych. Nie wiadomo jeszcze kto zostanie prelegentem, ale możemy liczyć, że konferencja odbędzie się z przytupem. W ubiegłym roku gośćmi byli eksperci z BBC, Adidasa czy Googla, a SMW to z pewnością jedno z najbardziej międzynarodowych wydarzeń w branży. Ceny biletów rozpoczynają się od 990 zł w wersji STANDARD do 2970 zł w wersji grupowej.

Konferencje User Experience

Allegro Tech Meeting 2021

Konferencja od Allegro, która rozpocznie się się już dziś od 17:00, a trwa do dnia jutrzejszego (29.09-30.09). Jest to bezpłatna konferencja internetowa, a miejscem jej organizacji jest twój komputer i urządzenie każdego zapalonego UXowca. Tematyką spotkania będą tematy związane z programowaniem, zwinnymi metodykami zarządzania projektami, Big Data , sztuczną inteligencją i generalnie zarządzania zespołem.

Mobiconf 2021

Konferencja poświęcona szeroko rozumianemu rozwojowi i ekspansji rynku mobilnego. Koncentruje się głównie na rozwiązaniach projektowych z zakresu designu User Experience i User Interface. Jest także nazywana imprezą integracyjną branży krakowskich web deweloperów. W konferencji uczestniczą głównie specjaliści projektujący interfejsy i doświadczenia użytkownika. Ma ona charakter specjalistyczny. Zazwyczaj odbywa się przez dwa dni w stolicy Małopolski, ale w tym roku będzie prowadzona online. W jej trakcie badane będą trzy ścieżki: iOS, Android i Everything Mobile, czyli ogólnie o technologiach mobilnych. Start od 7 października! Koszt rejestracji na wydarzenie to od 140.34 zł do 447.38 zł!

I design 2021

Już 13 października będzie miał miejsce kolejny zlot fanów I Design. I Design ma na celu zapewnienie pasjonatom marketingu i UX technicznej wiedzy od profesjonalistów, która dostarczy im nowych możliwości. Jak twierdzą organizatorzy, dzięki odpowiednio dobranym prelegentom i staraniom o zapewnione warsztaty, stwarzają miejsce wymiany doświadczeń, pozwalające rozwijać kreatywność członków wydarzenia. Jednym z prelegentów jest Franciszek Georgiew – Założyciel i CEO agencji digital marketingu Tigers. Strateg z 10-letnim doświadczeniem w kampaniach dla setek firm. 

Najważniejsze jest to, że robią to charytatywnie i co roku wspierają inną organizację, w tym roku jest to fundacja  „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

A to wszystko charytatywnie, zbierając wszystkie zebrane środki na szczytne cele.

Konferencje Cybersecurity i Chmurowe

Oh My H@ck 2021

Dnia 26 listopada do dnia 27 listopada w Warszawie odbędzie się konferencja dotycząca cyberbezpieczeństwa i możliwości zapobiegania niepożądanym sytuacjom. Bilety od 150 zł dla studentów do 450 zł w wersji II Round + Gift Pack.

Pytech Summit 2021

Wydarzenie, które jest największą taką imprezą w Polsce poświęconą dla programistów Pythona. Jest ona idealna dla wszystkich pasjonatów o średnim i zaawansowanym stopniu znajomości tej programistyki.  Wykłady, które są tam prowadzone są domeną najważniejszych postaci z polskiego rynku “pytona” oraz przedstawicieli najlepszych firm używających Python w Polsce. Ranga wydarzenia podnoszona jest także przez wirtualne targi, na których zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne. Pytech Summit 2021 odbędzie się w wersji online 9 grudnia, a bezpłatne bilety zarezerwujecie tutaj.

2022 na horyzoncie

Na razie to wszystkie konferencje do końca tego roku, ale znamy premiery niektórych wydarzeń na 2022!

Warto zapoznać się z Soap! 2022, która odbędzie się w czerwcu. Soap 22 The Best Conference jest wydarzeniem poruszającym tematykę rodem z cyberpunka, dla istnych fanatyków social mediów, wcale nie w oderwaniu od rzeczywistości. Oprócz “mydlanej” konferencji warto udać się także na kultowy już event dla branży IT –  InternetBeta2022, na który będziemy mogli się udać 14-16 września 2022 roku w Kielnarowej.

Mobile Trends Conference 2022

Niestety nie w tym roku (tegoroczne wydarzenie miało już miejsce w marcu), ale już w przyszłym roku zapraszamy też na nasze szczególne wydarzenie w branży mobile, czyli Mobile Trends Conference 2022. Nie zabraknie ciekawych prelegentów i atrakcji, ale o wszystkich tych kwestiach będziemy informować na bieżąco.

Udostępnij
Zobacz także