Konferencje

Zgłoś swoją aplikację do konkursu The Mobileys! Wygraj 10.000$

Jeśli uważasz, że twoja aplikacja, serwis czy inny produkt mobilny zasługuje na wyróżnienie, 10 tysięcy dolarów nagrody i 5 minut w blasku fleszy, zgłoś ją do konkursu The Mobileys!

Kilka słów o projekcie

The Mobileys to konkurs przygotowany przez Mobile Future, czyli koalicję firm i organizacji pożytku publicznego, działających w zakresie technologii i komunikacji.  The Mobileys ma na celu nagrodzić przedsiębiorców, którzy inspirują i robią coś nowego w zakresie mobilnych technologii. Nagroda ma na celu wsparcie ciekawych projektów, które dopiero powoli wchodzą w życie. Jednym z kryteriów branych pod uwagę ma być chęć zmiany świata na lepsze.

Co jest do wygrania?

Przewidziane nagrody to 10 000$ za pierwsze miejsce, 5 000$ za miejsce drugie oraz po 2 500$ za miejsce trzecie i nagrodę publiczności.

Co będzie brane pod uwagę jury?

Przy wyborze zwycięzców brane pod uwagę będą poszczególne kryteria. Po pierwsze, osoby starające się o nagrodę powinni działać w pojedynkę, ewentualnie mogą to być młode start-up’y, które niedawno stworzyły nominowaną aplikację/produkt, lub też planują wypuścić takową w przeciągu najbliższych sześciu miesięcy. Po drugie, ceniona będzie innowacyjność i kreatywność. Mile widziane będą aplikacje, które wniosą coś nowego w świat mobile oraz wpłyną w pozytywny sposób na życie nasze i innych. Kolejnym wymaganym aspektem jest demo aplikacji, które będzie zaprezentowane w grudniu 2013 roku podczas gali finałowej. Jury będzie brało pod uwagę także dobre ulokowanie kapitału, czyli zwycięzca powinien cechować się rozsądnym i umiejętnym wykorzystaniem zdobytych funduszy, które mają pomóc mu w rozwoju i tworzeniu kolejnych mobilnych innowacji. Ostatnim wymaganym aspektem, jest bezprzewodowość – aplikacja musi działać w sieciach bezprzewodowych, nie tylko wi-fi.

Co, gdzie i jak?

Aplikować można jeszcze do 21 października, czyli czasu zostało niewiele i warto się pospieszyć! 11 grudnia 2013 ogłoszeni zostaną zwycięzcy konkursu. Wszelkie szczegóły, łącznie z formularzem aplikacyjnym, znajdziecie na oficjalnej stronie konkursu: http://themobileys.com/.

Udostępnij
Zobacz także