Konferencje

Zobacz przyszłość na targach Mobile-IT!

Tego sprzętu nie ma jeszcze na rynku, ale już budzi ogromne emocje. Trwają branżowe spekulacje odnośnie ceny i daty pojawienia się w sprzedaży. Okulary Oculus Rift – wynalazek, który tworzy zupełnie nową jakość wirtualnych doznań, umożliwiający nie tylko zabawę w gry, ale także przejażdżkę rollercoasterem czy wyjazd na Karaiby, bez potrzeby ruszania się z domu, zostaną zaprezentowane przez firmę Berrylife w strefie start’upów podczas Targów Rozwiązań i Technologii Mobilnych Mobile-IT połączonych z konferencją Mobile Trends for Business (27-28 maja 2014 r. w Krakowie).

Gadżety przyszłości

O tym, że technologie mobilne nie kończą się na smartphonie nie trzeba nikogo przekonywać. Dlatego w targowej strefie start’upów zostaną zaprezentowane niezwykle ciekawe urządzenia, które mają szansę zrewolucjonizować nasze życie. Oprócz wspomnianych okularów Oculus Rift na Targach pojawią się krakowscy wynalazcy z sensorami Estimote Beacons, które mogą m.in. znacznie przyspieszyć robienie zakupów. W jaki sposób?
Kiedy klient wchodzi do sklepu, sensor zaczyna zbierać o nim informacje z aplikacji, którą wcześniej zainstalował i przekazuje je sprzedawcy. Jeżeli kupujemy spodnie, obsługa sklepu wie, że jesteśmy z nimi w przymierzalni i może zaproponować pasujące do zestawu pasek, koszule czy buty. To tylko jedno z zastosowań wynalazku. O wielu innych będzie można dowiedzieć się na Targach MOBILE-IT.

Technologie jutra

Targi Mobile-IT to znakomita propozycja dla wszystkich, którzy interesują się technologiami mobilnymi. Podczas wydarzenia będzie można poznać rynkowe nowości prezentowane przez m.in. takie firmy jak: ASPEKT, AirWatch Aerohive Networks, AG, baramundi software, BioTrustis, Cisco Webex, ComVision (SMSAPI.pl), BlueJeans Network, CLICO, DIPOL, Eddie Consulting Groups, Elproma Elektronika, Greeneris, i-Systems, i-sklep.pl, KiM Group, KISS DIGITAL, MobileExperts, Motorola Solutions, Splashtop, Vaultive, Zebra Technologies czy Zoom.
Wysoki poziom merytoryczny wydarzenia zapewnią prelegenci, którzy zaprezentują swoje wystąpienia podczas konferencji Mobile Trends for Business. W tym gronie znaleźli się eksperci z całej Polski – m.in. prezesi, dyrektorzy zarządzający firm, trenerzy, specjaliści, publicyści, twórcy autorskich projektów multimedialnych, blogerzy zajmujący się technologiami mobilnymi. W tym gronie m.in.

  • Łukasz Chmura – Account Manager w TNS Polska;
  • Monika Mikowska – współwłaścicielka studia projektowego mobee dick, autorka bloga jestem.mobi, za który otrzymała wyróżnienie w konkursie Blog Roku 2013;
  • Filip Miłoszewski – współzałożyciel i członek zarządu Listonic – wielokrotnie nagradzanego polskiego start-upu. Odpowiedzialny za rozwój listy zakupów Listonic – jednej z najpopularniejszych polskich aplikacji mobilnych;
  • Kazimierz Murzyn – Prezes Zarządu Fundacji i Dyrektor Zarządzający Klastra LifeScience w Krakowie, członek Komitetu Biotechnologii PAN;
  • Jacek Pucher – przedstawiciel Centrum GS1 Instytutu Logistyki i Magazynowania w Poznaniu, gdzie zajmuje się projektami zastosowania kodów kreskowych w mobile i e-commerce.

Ciągle uzupełniany harmonogram prelekcji znajduje się tutaj.
Bilety na konferencję Mobile Trends for Business już w sprzedaży! Zapraszamy serdecznie wszystkich przedstawicieli biznesu, dyrektorów, kierowników, managerów, marketingowców, którzy chcą wdrożyć rozwiązania mobilne i dzięki temu uzyskać przewagę na rynku. Tylko do 31 marca bilety w cenie 400 zł za dwa dni!
Sponsorami wydarzenia są firmy: ASPEKT, MOTOROLA, Zebra Technologies i mBank.
Więcej informacji na www.mobile-it.com.pl

Udostępnij
Zobacz także