Konferencje

10 powodów, dla których warto wystąpić na scenie Mobile Trends Conference!

Już 8-9 października 2020 spotykamy się po raz kolejny na Mobile Trends Conference! Jeśli rozważasz wystąpienie na Mobile Trends Conference to musisz przeczytać ten artykuł do końca! Poznaj 10 powodów, dlaczego warto wystąpić na Mobile Trends Conference Commerce & Banking. Naszym zdaniem numer 9 najciekawszy!

1. Pozyskaj kontakty biznesowe

To doskonała okazja, żeby pokazać się z najlepszej strony i zwiększyć szanse na nawiązanie nowych, wartościowych kontaktów biznesowych.

2. Pokaż się światu i wzmocnij markę osobistą

Komunikowanie swojego profilu eksperckiego kluczowym grupom docelowym i pozyskiwanie nowych klientów to bardzo ważny element w personal brandingu. MTC Commerce & Banking to doskonała okazja, aby zwiększyć swoją wartość na rynku.

3. Pozwól innym docenić Twoją pracę

„Twoja marka to to, co mówią o Tobie inni, kiedy nie ma Cię w pomieszczeniu”. /Jeff Bezos, założyciel firmy Amazon/

Pokaż swoje case study, pochwal się swoją wiedzą i opowiedz uczestnikom, jak rozwijała się Twoja firma lub produkt. Spraw, że inni będą chcieli identyfikować się z Twoim sukcesem.

4. Zainspiruj innych i zostań specjalistą w prezentowanym temacie

Zagłęb się jeszcze bardziej w temat Twojego przemówienia i stań się specjalistą z danej branży. Temat prezentacji musi być zbadany bardzo dokładnie, audytorium może Cię zaskoczyć z różnymi pytaniami.

5. Naucz się jak mówić, aby inni chcieli słuchać i przełam swoje lęki przed publicznymi wystąpieniami

Sztuka mówienia to bardzo przydatna umiejętność, a nie ma lepszej szkoły niż praktykowanie przed dużą widownią. Zaskocz ją i przekonaj do swoich idei. Kto wie, może wśród widowni znajdzie się Twój przyszły partner biznesowy?

6. Zwiększ swoje umiejętności w tworzeniu prezentacji

Pokaz multimedialny to tylko dodatek do Twojego wystąpienia, lecz stworzenie efektownej prezentacji, która przyciągnie uwagę Twoich odbiorców to nie lada wyzwanie.

7. Zyskaj satysfakcję

Sprawdź się w swoim osobistym wyzwaniu, odważ się wystąpić na #MTC2020. Zdobądź pewność siebie i poczuj satysfakcję z poświęconej pracy. Udział w konferencji jako prelegent to doskonała okazja, żeby zdobyć nowe kontakty i uzyskać kolejny wpis do życiorysu. Pokaż przyszłym rekruterom, że dbasz o swój rozwój osobisty! Zyskasz kolejną ważną konferencję, którą będziesz mógł się pochwalić w swoim BIO.

8. Weź udział w networkingu i poznaj innych uczestników oraz prelegentów

Networking to podstawa budowania relacji biznesowych. Wystąpienie publiczne podczas konferencji pozwoli Ci się lepiej pokazać i zainteresować Twoją osobą innych uczestników eventu.
PS. W tym roku czeka na Was Wielka Impreza Branży Mobile, gdzie wymianie pomysłów, poznawaniu praktyków i liderów, towarzyszyć będzie zabawa do białego rana.

9. Odwiedzisz magiczny Kraków i spędzisz 2 dni w sercu klimatycznego Kazimierza.

Mamy nadzieję, że nasz ostatni powód w zupełności Was przekonał i zachęcił do zostania prelegentem! Gwarantujemy, nie będziecie się nudzić. Kraków ma dla Was mnóstwo atrakcji, nawet jeżeli tu byliście, na pewno Was zaskoczy.

10. Staniesz się częścią elity MobileTrends!

Mobile Trends Conference to święto branży mobile, na którym pojawiają się wszyscy najważniejsi gracze — dlatego nie może Cię tam zabraknąć!

Jeszcze się zastanawiasz? Wypełnij formularz i dołącz do Mobile Trends Conference 2020!

Zgłoszenia przyjmujemy do 28 sierpnia.

Znasz kogoś, kto byłby zainteresowany? Prześlij informację dalej!

Przyjdź, spotkaj wyjątkowych ludzi, zainspiruj się i nawiąż nowe współprace biznesowe. Dołącz do wydarzenia już teraz, nie przegap okazji! Mobile Trends Conference już 8-9 października w Krakowie oraz ONLINE!

Szczegóły na www.2020.mobiletrends.pl

Udostępnij
Zobacz także