Konferencje

2023 w duchu mobile first? Tylko z ofertą komórkową w subskrypcji

Liczyłeś na mocny początek 2023, ale z postanowieniami noworocznymi wyszło jak zwykle? Sytuację da się jeszcze uratować! Zamiast katować się dietami, ćwiczeniami i wszystkim, co ludzie robią w styczniu, a potem przestają, Ty postaw na zmianę… oferty komórkowej. Początek roku do świetny moment na upgrade technologiczny, czyli wzięcie numeru w subskrypcji. Sprawdź, jak działa oferta komórkowa w aplikacji, czyli Orange Flex.

Orange Flex – co to jest?

Czym jest Orange Flex? Marketingowo można powiedzieć, że to usługa telekomunikacyjna łącząca w sobie zalety abonamentu komórkowego i swobodę oferty na kartę. A po ludzku? Subskrypcja numeru w apce. Bez podpisywania długoterminowych umów, bez nudnych i zbędnych formalności, bez konieczności pamiętania o przelewach czy kupowaniu doładowań. Do przeniesienia numeru i późniejszej obsługi oferty wystarczy pobrać aplikację mobilną z App Store, Google Play lub Huawei AppGallery. I postępować zgodnie z banalnymi instrukcjami na ekranie.

Dołączając do Orange Flex, zyskasz przede wszystkim swobodę i wygodę. Do wyboru masz cztery plany komórkowe – wszystkie z 5G, nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami oraz nieograniczonym dostępem do social mediów. Plany różnią się ilością GB w miesiącu (30, 45, 80 i 150 GB) i bonusami takimi jak liczba dodatkowych kart SIM lub eSIM.

Chcesz, żeby ten rok był naprawdę „mobile first”? Sprawdź szczegóły oferty Orange Flex i przesiądź się na rozwiązanie komórkowe godne 2023.

Oferta Orange Flex – elastyczny naprawdę oznacza elastyczny

Stając się częścią #generacjiflex, sam o wszystkim decydujesz – w każdym momencie możesz zwiększyć lub pomniejszyć plan w aplikacji oraz aktywować usługi dodatkowe. Dzięki opcji Social Pass skorzystasz z ulubionych apek (takich jak TikTok, Instagram, WhatsApp i in.) bez pomniejszania swojego limitu danych. A zaoszczędzone gigabajty internetu mobilnego przekażesz komuś z rodziny lub znajomemu, który tak jak Ty postawił na elastyczną ofertę Flexa.

Z Orange Flex możesz też komunikować się bardziej tradycyjnie – dzwonisz i wysyłasz wiadomości, do kogo tylko chcesz, bo nawet w najmniejszym pakiecie masz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Za ofertę zapłacisz na dwa sposoby – podpinając swoją kartę płatniczą lub doładowując środki Flex kodem BLIK.

Przy dołączaniu do Orange Flex nie musisz niczego podpisywać, a z wybranego planu komórkowego możesz korzystać tak długo, jak chcesz! W razie potrzeby subskrypcję zawiesisz w zakładce „Mój Plan” – bez okresów wypowiedzenia czy dodatkowych opłat.

Orange Flex – teraz jest ten moment

Planujesz dołączyć do Flexa? Jeżeli chcesz wziąć nowy numer telefonu albo przenieść się z Orange lub nju mobile, w prezencie dostaniesz miesiąc dowolnego planu (nawet najwyższego) za 1 zł. Przy przeniesieniu numeru od innego operatora – jeszcze lepiej. Otrzymasz trzy miesiące subskrypcji Orange Flex w cenie 1 zł za miesiąc. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację, założysz i aktywujesz konto oraz użyjesz jednego z kodów promocyjnych.

Nadal mało? W Orange Flex w ramach oferty:

  • Skorzystasz z okazji w Sklepie Flex – znajdziesz w nim flagowce od dobrze znanych producentów, ale też klasyki uznanych marek z drugiej ręki. No i kultowe promki Flex Nocą!
  • Zaoszczędzisz dzięki promocji Polecaj i zarabiaj – wystarczy, że znajomy skorzysta z Twojego kodu polecającego, weźmie plan we Flexie i będzie korzystać z usługi przez miesiąc. Wówczas zyskacie do podziału 100 zł, którymi można opłacić plan komórkowy albo zasilić własne konto bankowe. Co więcej – po piątym i dziesiątym udanym poleceniu dostaniesz po 500 GB internetu mobilnego, czyli łącznie 1000 GB.
  • Zamówisz dodatkowe karty SIM lub eSIM – w zależności od planu komórkowego do konta dodasz do 3 nowych kart za 0 zł z tym samym numerem telefonu. Przydadzą się na przykład do smartwatcha albo routera.
  • Otrzymasz dostęp do kodów rabatowych Klubu Flex – czekają na Ciebie zniżki i promocje na różne produkty oraz usługi, takie jak zakupy z dostawą, e-booki, kawa i inne.

Postanowienia noworoczne? Daj sobie z nimi spokój – to, co stare, zostaw daleko w tyle i wskocz w rok mobile first razem z Orange Flex. Ściągnij apkę, załóż konto i postaw na elastyczną subskrypcję numeru, dzięki której 2023 nabierze rozpędu!

Udostępnij
Zobacz także