Konferencje

Aplikacje, które pomogą Wam wytrwać w postanowieniach noworocznych

Jak ciężko wytrzymać z postanowieniami noworocznymi doskonale wiemy. Co roku ta sama śpiewka: zrobię formę życia, przeczytam więcej książek, ukończę kursy zakupione na Udemy, a to wszystko i tak kończy się fiaskiem… Mamy dla Was propozycję kilku aplikacji, które sprawią, że tym razem będzie inaczej!

Chcesz rzucić palenie? Wypróbuj aplikację QuitNow!

Rzucę palenie – to chyba jedna z najpopularniejszych obietnic noworocznych. Możesz skorzystać ze znanych metod jak plastry czy samokontrola, ale my polecamy pójść z duchem czasu i wypróbować darmową aplikację stworzoną właśnie w tym celu. Dzięki niej masz możliwość łączenia się ze społecznością, która ma postanowienie identyczne jak Ty. Aplikacja pokazuje ile dni wytrwaliśmy bez palenia, oblicza zaoszczędzone pieniądze i zaoszczędzony czas, co może być dodatkowym motorem do działania. 

Dostępna na systemy Android i iOS.

Nauka języków z aplikacją

Podróżnicze plany na nowy rok? A może praca za granicą? Nie wiesz czym zaskoczy Cię 2021 rok, ale jak to mówią, małymi kroczkami do celu. Zacznij swoją przygodę od napisania planu i realnego harmonogramu nauki. Do zrealizowania noworocznego postanowienia jakim jest nauka języków polecamy aplikacje Babbel przeznaczoną do nauki angielskiego i niemieckiego. Wystarczy, że dziennie poświęcisz 15 min wracając z pracy, a nauka przyniesie oczekiwane efekty. 

Dostępna na systemy Android i iOS.

Aplikacja, która wspiera dietę

Każdy chociaż raz na pewno sobie obiecał, że do przyszłego sylwestra schudnie albo przytyje. W tym wyzwaniu zdecydowanie pomoże aplikacja mobilna jak np. Fitatu albo MyFitnessPal. Obie opcje dostępne są na systemy Android oraz iOS. Wystarczy znaleźć w wyszukiwarce dany produkt lub zeskanować kod kreskowy, aby sprawdzić makroskładniki i kaloryczność Twojego jedzenia. Przestrzeganie diety nigdy nie było tak proste!

Aplikacja Fitatu na systemy Android i iOS.
Aplikacja myFitnessPal na systemy Android i iOS.

Aplikacja dla miłośników jogi i stretchingu

Jeżeli nigdy nie ćwiczyłeś w domu to joga i rozciąganie są idealnymi opcjami by rozpocząć swoją przygodę. Proste ćwiczenia sprawią, że zrelaksujesz się, a Twój organizm zwiększy wytwarzanie endorfin i humor od razu będzie lepszy. Stres związany z natłokiem dnia codziennego zostanie skutecznie zredukowany, a bóle pleców wynikające z długiego siedzenia przy biurku zostaną zniwelowane. 

Darmowa aplikacja Yoga:Down Dog przypadnie do gustu zarówno początkującym jak i zaawansowanym. Po zainstalowaniu wystarczy podać swoje preferencje, a aplikacja dostosowuje treści pod Ciebie. Warto spróbować, by uzyskać chwilę spokoju, którego tak bardzo potrzebujemy w tym szalonym czasie.

Dostępna na systemy Android i iOS.

Trening z aplikacją Nike Training Club

Jeżeli interesują Cię także inne, bardziej dynamiczne ćwiczenia w domowym zaciszu to dzięki Nike Training App możesz zadbać o formę dzięki darmowym programom treningowym. 

PS Tu także znajdziesz ćwiczenia związane z jogą. 

Dostępna na systemy Android i iOS.

Zaplanuj zakupy 

Robienie listy zakupów to dobry nawyk, który pozwoli zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Polecamy darmową aplikację Listonic dostępną na systemy iOS i Android. Dzięki bardzo przyjaznemu interfejsowi zaplanujesz zakupy, a gotową listę udostępnisz domownikom. Dodatkowo aplikacja poinformuje Cię o dostępnych promocjach w największych sklepach.

Aplikacje randkowe

Czy 2021 rok będzie tym, w którym poznasz miłość życia? Aplikację randkowe takie jak Tinder czy Badoo zdecydowanie Ci w tym pomogą. Jeżeli chcesz poznać więcej informacji o dwóch popularnych aplikacjach zachęcamy do przeczytania informacji znajdujących się w TYM artykule. 

Aplikacja Tinder na systemy Android i iOS.

Aplikacja Badoo na systemy Android i iOS.

Zaplanuj swój czas!

Organizacja czasu nie idzie Ci za dobrze? Piękne i kolorowe planery w wersji papierowej też nie dają rady? To prawda, notesu możesz zapomnieć, ale telefon większość z nas ma zawsze przy sobie. Any.do: Lista zadań, przypomnienia, terminarz i kalendarz to aplikacja, w której znajdziesz wszystkie niezbędne funkcje do lepszej organizacji swojego czasu. Na początek wypróbuj darmową opcję, a jeżeli spodoba Ci się aplikacja może warto zainwestować w wersję premium.

Dostępna na systemy Android i iOS.

Wypracuj nawyki dzięki aplikacji Way of Life – The Habit Tracker

Wiemy, że postanowienia noworoczne nie są łatwym zadaniem więc na koniec polecamy aplikację, która pozwala utrwalać nowe nawyki. Śledź swoje postępy i zbuduj lepszą wersję siebie.

Dostępna na systemy Android i iOS.

Dzięki tym aplikacjom zdecydowanie łatwiej będzie Ci wytrwać w postanowieniach noworocznych. Przekonaj się sam i sprawdź jak ułatwią Ci dotrzymanie danych sobie obietnic. My życzymy powodzenia i udanego Nowego Roku! 🙂

Udostępnij
Zobacz także