Konferencje

Bezpieczeństwo w sieci – konferencja Digital Day 2024

To kolejna darmowa konferencja online organizowana przez markę ARCUS. Sprawdź, do kogo jest skierowana i jakie niespodzianki przygotowali jej autorzy.

O marce Arcus

Grupa Arcus to marka, która od lat wspiera swoich klientów, oferując najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne. Dba o usprawnianie przetwarzania dokumentów elektronicznych, przy współpracy z tak wybitnymi graczami na rynku, jak: Kyocera Document Solutions oraz Fujitsu. Zajmuje się złożonymi projektami informatycznymi, które stanowią dla klientów niemałą pomoc w zarządzaniu procesami biznesowymi. Wdraża inteligentne systemy, optymalizujące koszty. Grupa Arcus wspiera działalność banków, firm telekomunikacyjnych, ubezpieczeniowych, TSL oraz sektora administracji publicznej. W jej skład wchodzą takie spółki jak: Arcus S.A., Arcus Systemy Informatyczne (Arcus SI), Docusoft, Geotik. Więcej cennych informacji znajdziesz na stronie firmowej https://www.arcus.pl/.

Konferencja Digital Day 2024 – bezpieczeństwo w sieci

To już kolejny rok, kiedy marka Arcus organizuje bezpłatną konferencję online, która ma na celu zwiększyć świadomość słuchaczy i zachęcić ich do wdrożenia rozwiązań, mających na celu podniesienie efektywności ich działań oraz ochronę przed zagrożeniami. Tym razem Digital Day zostanie poświęcony właśnie tym ostatnim. Biznesowe bezpieczeństwo jest podstawą, na którą powinien zwrócić uwagę każdy przedsiębiorca niezależnie od swojej branży.

  • Kiedy odbędzie się konferencja Arcus?

Wydarzenie zaplanowano na 23 kwietnia 2024 (wtorek) między godziną 9:00 a 11:30. Dostęp do niego będą mieli użytkownicy, którzy zarejestrowali się przez formularz dostępny na stronie: https://www.arcus.pl/digital-day-2024/

  • Do kogo skierowana jest konferencja Arcus?

To przede wszystkim wydarzenie stworzone z myślą o średnich i dużych przedsiębiorcach. Wezmą w nim udział właściciele, dyrektorzy operacyjni, finansowi, managerowie IT, audytorzy bezpieczeństwa, pełnomocnicy do spraw bezpieczeństwa, a także przedstawiciele administracji publicznej: prezydenci miast, burmistrzowie, sekretarze.

Digital Day: Cyfrowy kompas. Nawigacja po świece cyberzagrożeń!

  • Ochrona danych przed hakerami

W trakcie konferencji pojawią się informacje dotyczące ochrony danych osobowych przed cyberatakami, a także omówiona zostanie rola sztucznej inteligencji w tym kontekście.

  • Zabezpieczanie dokumentów

Jak zabezpieczać i archiwizować dokumenty elektroniczne oraz papierowe, by nie dopuścić do nieautoryzowanego dostępu osób nieupoważnionych? Dowiemy się więcej o prawidłowym szyfrowaniu wrażliwych danych.

  • Dofinansowania działań z zakresu cyeberbezpieczeństwa

Skąd można uzyskać dopłaty na realizację projektów w ramach ochrony danych? W tym punkcie pojawi się także informacja o uldze podatkowej oraz oszczędnościach, które cyberbezpieczeństwo może wygenerować w firmie.

  • Od czego zacząć chronić dane z Fujitsu?

Świadomość zagrożeń i sięganie po bezpieczne rozwiązania IT to dobry start do ochrony danych. Poznaj szczegóły.

  • Debata z udziałem: Prezesa Zarządu Arcus, Właściciela Eart sp. z o.o. oraz przedstawiciela Mycroft Solutions

Michał Czeredys, Andrzej Rybus-Tołłoczko i dr inż. Adam Zagórecki przedstawią propozycje strategii wdrożeń skutecznych rozwiązań dla bezpieczeństwa w instytucjach publicznych i firmach.

  • Bezpieczeństwo a urządzenia wielofunkcyjne

Konferencję zamknie temat dotyczący standardów i oprogramowania w drukarkach, kserokopiarkach, które chronią dane przed przedostaniem się w niepowołane ręce.

Zarejestruj się i zanotuj datę w kalendarzu, by nie przegapić tak ważnego dla swojej działalności wydarzenia.

Udostępnij
Zobacz także