Konferencje

Całe środowisko polskiego IT Security – musisz tu być!

W sobotę, 1 grudnia w Warszawie odbędzie się I edycja What the H@ck (WTH) – najważniejszej konferencji z obszaru polskiego IT Security adresowanego do osób związanych z branżą, programistów, architektów, przedstawicieli kadry zarządczej oraz wszystkich rozpoczynających przygodę z IT Security.
Projekt wyróżnia przede wszystkim ciekawa, konkretna i bogata agenda. Będzie można znaleźć w niej aż 10 równoległych ścieżek z takich obszarów jak m.in. red teaming, blue teaming, bezpieczeństwo blockchain, cyberprzestępczość, ataki DDoS, sieciowe, socjotechniczne. Łącznie będzie czekało na uczestników aż blisko sto 40-minutowych, konkretnych wystąpień, w których położyliśmy nacisk na wysokiej jakości wartość merytoryczną. Wystąpienia przygotowane są m.in. przez doświadczonych praktyków, ekspertów i konsultantów oraz przedstawicieli środowisk naukowych. Na wydarzeniu można również spodziewać się prelekcji redaktorów trzech największych mediów z obszaru IT Security w Polsce: Niebezpiecznika, Zaufanej Trzeciej Strony i Sekuraka.
Na koniec dnia, zapewne spore grono uczestników, spotka się dodatkowo na oficjalnym „afterparty”. Będzie to okazja do poznania prelegentów i innych osób z branży – zwłaszcza, że całość odbywać się będzie w sobotę.
W trakcie wydarzenia, uczestnicy będą mieli również możliwość odwiedzenia stoisk Sponsorów i Partnerów. Warto zobaczyć jakie produkty, usługi lub oferty rekrutacyjne oferują czołowe organizacje z obszaru IT Security.
Organizatorami wydarzenia są: Zaufana Trzecia Strona, Fundacja Academic Partners
Więcej informacji: www.WTHconf.pl

Udostępnij
Zobacz także