Konferencje

Chcesz oglądać tv na telefonie? Sprawdź ofertę Orange TV 

Czy do oglądania telewizji potrzebny jest telewizor? Odpowiedź na to pytanie tylko pozornie jest oczywista – w praktyce okazuje się, że z szerokiej oferty telewizyjnej można korzystać również na smartfonie, tablecie czy komputerze. Wystarczy wybrać odpowiednią usługę i cieszyć się dostępem do ulubionych kanałów w dowolnym miejscu z dostępem do internetu. Przykładem może być Orange TV Go. To nie tylko możliwość oglądania programów na żywo, ale również szeroki wybór filmów, seriali i programów na żądanie, czyli VOD. Jak dokładnie działa telewizja w telefonie Orange? Sprawdźmy!

Orange TV Go – oferta dla abonentów telewizji Orange

Aby oglądać telewizję w telefonie, wystarczy być abonentem Orange TV. Wówczas za symboliczną comiesięczną opłatę użytkownik otrzymuje dostęp do serwisu Orange TV Go. Może korzystać z niego za pośrednictwem strony internetowej na laptopach i komputerach stacjonarnych lub aplikacji na urządzenia mobilne.

Każdy abonent dostaje dostęp do dokładnie takich samych kanałów, jakie ma w ofercie tradycyjnej telewizji i wszystkie może je oglądać na żywo na terenie Polski. Za granicą, ze względów prawnych, niezależnych od operatora część kanałów lub poszczególnych programów może być niedostępna. Nie ulega natomiast wątpliwości, że dla osób, które mają swoje ulubione programy i seriale, ale z różnych względów nie mogą oglądać ich w domu, telewizja na telefonie to idealne rozwiązanie! Można z niej korzystać podczas codziennej podróży tramwajem, autobusem lub pociągiem do pracy, podczas wyjazdu służbowego, czy wakacji.

Telewizja w smartfonie – jakie wymagania techniczne trzeba spełnić?

Do oglądania Orange TV Go wystarczy podstawowy smartfon z dostępem do internetu. Ten może być zarówno z sieci komórkowej, jak i Wi-Fi. Istotne jest, aby jego prędkość była wyższa niż 1 MB/s. Dzięki temu jakość obrazu oraz jego płynność będą satysfakcjonujące dla użytkownika.

Przy logowaniu się do usługi trzeba mieć dostęp do danych z umowy podpisanej na dostęp do Orange TV, bo niezbędne będzie podanie ID usługi oraz poufnego kodu. Dane te można też sprawdzić w panelu serwisu Mój Orange.

Trzeba też pamiętać, że z usługi Orange TV Go można korzystać maksymalnie na trzech urządzeniach – jednym z nich jest dekoder przy telewizorze. Można więc wskazać dodatkowo smartfon lub tablet oraz laptop. Sprzęty te można jednak później zmienić – można to zrobić aż dwa razy w miesiącu. Wówczas urządzenia, które znikają z listy, tracą dostęp do Orange TV Go, ale zyskują go te nowo dodane.

Orange TV – na jaką ofertę programową można liczyć?

W ofercie Orange TV jest ponad 180 kanałów – wszystkie one podzielone są na wygodne pakiety tematyczne tak, aby łatwo można było dostosować je do własnych potrzeb. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy sportu, jak i kultury, rozrywki czy filmów oraz seriali. Wszystkie te programy, po uruchomieniu usługi Orange TV Go będą dostępne również jako telewizja w smartfonie lub innym urządzeniu.

Oprócz zwykłych kanałów do dyspozycji użytkowników oddano także pokaźną bibliotekę VOD, w której znaleźć można niedawne hity kinowe, najlepsze seriale i inne programy. Można je oglądać w dowolnym momencie!

Więcej szczegółów na temat telewizji w telefonie Orange TV Go znaleźć można na stronie internetowej: https://doladowania.orange.pl/oferta/tv-go/.

Udostępnij
Zobacz także