Konferencje

Dlaczego warto korzystać z portalu RentCar.pl w celu wyszukania oferty wynajmu samochodu?

W Polsce liczba lokalnych wypożyczalni wzrasta z roku na rok. Statystyki zebrane przez pracowników RentCar.pl mówią o liczbie przekraczającej 900 lokalnych wypożyczalniach (10-60 samochodów). Na samym tylko Śląsku jest ich ponad 60.
Co zatem zrobić aby szybko i skutecznie wyszukać ofertę najlepszą, która odpowiada potrzebom Najemy?
Jedną z możliwości jest poszukiwanie i przeglądanie oferty każdej z wypożyczalni osobno i tutaj pojawia się pierwszy problem. Lokalne wypożyczalni często nie posiadają stron www lub dostęp do cennika/oferty jest utrudniony i nieczytelny.
Kolejnym problemem jest również sytuacja w której oferta na stronie internetowej wypożyczalni jest nieaktualna pod kątem ceny oraz dostępności aut.
Ostatnim problemem z jakim zmagają się szukający auta na wynajem jest ograniczona oferta.
RentCar.pl to portal w którym oferty lokalnych są zagregowane i aktualne. Dodatkowo oferta na dzień dzisiejszy w RentCar.pl to ponad 400 samochodów w ponad 75 lokalizacjach! Ostatni aspekt to jakość oferowanych samochodów, ich wiek oraz stan techniczny. W końcu każdy kto wynajmuje samochód i płaci za to powinien otrzymać samochód na gwarancji z niewielkim przebiegiem. Auto powinno być po prostu NIEZAWODNE. W RentCar.pl kładziemy nacisk na to aby każdy z oferowanych samochodów był na gwarancji producenta i spełniał najwyższe normy jakości (przebieg max. 90 000 km dla aut osobowych oraz do 200 000 km dla aut użytkowych).
Auta w naszej ofercie to samochody z każdego segmentu, zaczynając od klas luksusowych a kończąc na samochodach miejskich czy rodzinnych kombi. Poza autami typowo osobowymi posiadamy również w naszej ofercie busy 9 osobowe oraz ciężarówki do 3,5 tony.

Portal skupiający oferty lokalnych wypożyczalni aut

Portal prezentujący oferty wynajmu samochodów od lokalnych wypożyczalni aby taniej i lepiej obsłużyć klientów wypożyczalni w Polsce – jest to cel jaki postawili sobie twórcy portalu RentCar.pl.
Twórcy serwisu to osoby doświadczone w branży motoryzacyjnej w szczególności w wynajmie samochodów oraz zarządzania flotą. Firma powstała w wyniku potrzeb rynkowych a dokładniej własnej potrzeby wynajmu samochodu. Projekt portalu to jeden z wielu startup-ów które w ostatnim czasie pojawiły się na rynku mający na celu zapewnienie łatwiejszego dostępu do najkorzystniejszej oferty 24h.
Serwis jest dostępny w 7 wersjach językowych i łączy oferty ponad 70 wypożyczalni samochodów. Obsługuje klientów na wszystkich lotniskach w Polsce oraz w innych lokalizacjach których w sumie jest ponad 80!
Z punktu widzenia firmy portal to doskonałe miejsce dla zwiększenia grona swoich klientów. A brak opłat abonamentowych oraz darmowa rejestracja do doskonały sposób na rozwój. Każdy z klientów z serwisu korzysta bezpłatnie.
Zaletą serwisu jest przede wszystkim dostęp do ofert lokalnych firm, tak jak w przypadku popularnego serwisu aukcyjnego. Można wybrać model, markę typ pojazdu a NAWET JEGO KOLOR!
RentCar.pl gwarantuje swoim klientom niezawodność oraz gwarancję najwyższej jakości. Nie ma możliwości aby jakiś klient „nie został obsłużony” gdyż zawsze można znaleźć podobną ofertę w innej wypożyczalni która obsłuży dane zlecenie.
Każda z nowo dołączających wypożyczalni podlega weryfikacji pod kątem jakości oraz zapisów w regulaminie. Regularnie wykonujemy ankietowanie klientów w celu poprawy lub zmian, które jeszcze bardziej ułatwią korzystanie z RentCar.pl.
Porównanie ofert dla małego sprawdzenia dla np. samochodu Ford Focus Kombi lub podobnego z lotniska Katowice Pyrzowice na 5 dni w terminie od 25/05/2015.

  • W RentCar.pl to koszt 575,02 zł za Renault MEGANE kombi
  • W SIXT Rent a Car to kwota 2 056,40 zł za Ford Focus SW (kombi)

A zatem kwota prawie 4 krotnie wyższa!
Portal umożliwia również wypożyczalniom kontrolę i zarządzanie flotą co w znacznym stopniu pomaga w szybszym oraz bardziej ukierunkowanym rozwoju.
www.rentcar.pl

Udostępnij
Zobacz także